پی پل به شهروندان بریتانیا نیز خدمات رمزارز می‌دهد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پی پل به شهروندان بریتانیا نیز خدمات رمزارز می‌دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پی پل خدمات رمزارز خود را برای نخستین بار در سطح بین‌المللی گسترش می‌دهد و خارج از ایالات متحد آمریکا نیز رمزارز عرضه می‌کند. پی پل کریپتو (Paypal Crypto) هم‌اکنون برای مشتریان بریتانیا در دسترس است و به آن‌ها اجازه خرید و فروش و نگهداری چهار نوع رمزارز را می‌دهد.

روز جمعه شرکت پرداخت پی‌پل اعلام کرد که برنامۀ عرضۀ رمزارز در بریتانیا را تکمیل کرده است. این شرکت در توئیتر خود نوشت:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم هم اکنون همۀ مشتریان واجدشرایط بریتانیا می‌توانند رمزارزهای بیت‌کوین و اتریوم و بیتکوین کش و لایت کوین را با حساب پی پل خود بخرند، نگاه دارند و بفروشند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که مشتریان امکان خرید و فروش و نگهداری رمزارز را دارند، اما نمی‌توانند از پی‌پل برای ارسال رمزارز استفاده کنند. خریدوفروش رمزارز قابل بازگشت و تغییر نیست. با وجود این، شرکت پی‌پل در ماه مه گفته بود که در حال برنامه‌ریزی برای اجازۀ انتقال رمزارز به کیف‌پول‌های شخص ثالث است.

این شرکت پرداخت اشاره کرد که راه‌اندازی خدمات در بریتانیا نخستین برنامۀ این شرکت برای توسعۀ بین‌المللی خدمات رمزارز است.

پی‌پل در اکتبر سال گذشته بود که اعلام کرد خدمات رمزارز را در ایالات متحد آمریکا راه‌اندازی می‌کند تا مشتریان آمریکایی به واسطۀ پی پل رمزارز بخرند، بفروشند یا نگاه دارند. طبق اطلاعیۀ پی پل، پلتفرم این شرکت اکنون در بیش از 200 بازار در دسترس است و بیش از 400 میلیون مصرف کننده از آن استفاده می‌کنند. عرضۀ رمزارز در این شرکت از طریق مشارکت با شرکت “Paxos Trust” انجام می‌شود که یک شرکت مالی و فناوری متخصص بلاکچین در نیویورک است.

در ماه مارس پی‌پل برنامۀ “Checkout with Crypto” را اعلام کرد و سپس در ماه آوریل خدمات پرداخت تلفن همراه “Venmo” را راه‌اندازی کرد. در ژوئیه این شرکت از برنامۀ خود برای گسترش خدمات کریپتو پرده برداشت و بیش از 100 نفر را در موقعیت‌های شغلی مربوط به رمزارز استخدام کرد.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− پنج = پنج