چارلز هاسکینسون از همکاری کاردانو با Confirm دفاع کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

چارلز هاسکینسون از همکاری کاردانو با Confirm دفاع کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکتِ ”Weiss Crypto”، همکاری کاردانو با شرکتِ تجزیه‌وتحلیل کانفرم (Confirm) را مورد انتقاد قرار داده و گفته این امر به معنای سانسور و دستکاری است. این درحالی است که هاسکینسون این همکاری را برای تصویب “ADA” و مبارزه با پول‌شویی ضروری می‌داند.

بنیاد کاردانو در 24 آگوست همکاری خود با را با کانفرم (ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل بلاکچین) اعلام کرد. در پی این همکاری قرار است کاردانو که از تجزیه و تحلیل کانفرم برای اطمینان از مطابقت با چارچوب‌هایی مانند دستورالعمل ششم مبارزه با پول‌شویی و دستورالعمل‌های گروه اقدام مالی استفاده کند.

در همین راستا، با استفاده از تجزیه و تحلیل‌های پیشرفتهِ”AML/CFT”، این مشارکت تضمین می‌کند که کاردانو می‌تواند به طور کامل مطابق دستورالعمل های FATF و سایر مقررات فراملی و ملی باشد.

در اطلاعیه مربوط به این همکاری آمده: «ابزارها و خدمات ارائه‌شده توسط کانفرم به هر صرافی، سرپرست و اشخاص ثالث این امکان را می‌دهد تا آدا در کیف پول را به وضوح پیگیری کنند.»

اما همه از این حرکت استقبال نکردند. دیروز وایس کریپتو (Weiss Crypto)، زیرمجموعه شرکت رتبه‌بندی مالی “Weiss Ratings”، از طریق موضوعی در توییتر آن را به شدت مورد انتقاد قرار داد و آن را حرکتی بد توصیف کرد.

وایس کریپتو تصریح کرد: «مقررات بیش از حد، مدلِ سیستم بانکی است. با این اعلامیه، به نظر می‌رسد ADA با افتخار اعلام می‌کند که می‌خواهد راه آن‌ها را دنبال کند.»

این شرکت با حرکت کاردانو به سمت رعایت مقررات کاملا عصبانی شده، چراکه ادعا می‌کند کاردانو اکنون «به شبکه ای مستعد سانسور، سیاست‌زده و دستکاری‌شده نزدیک شده است.»

با این‌حال، بنیانگذار اتریوم و خالق کاردانو با ارسال یک پیام ویدئویی در این‌باره، تأکید کرد که انجام این‌کار برای پذیرش آدا و دور نگه‌داشتن‌ آن از رفتارهای غیرقانونی است.

با توجه به پیش‌بینی‌ها، قراردادهای هوشمند کاردانو قرار است در 12 سپتامبر راه‌اندازی شود. قیمت رمزارز آدا در 30 روز گذشته 99 درصد افزایش یافته و از 1.27 دلار در 27 ژوئیه به حدود 2.53 دلار رسیده است.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

60 ÷ شش =