چارلز هاسکینسون: علاقه زیادی نسبت‌به کاردانو شکل گرفته است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

چارلز هاسکینسون: علاقه زیادی نسبت‌به کاردانو شکل گرفته است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چارلز هاسکینسون بنیان‌گذار شبکه کاردانو و رمزارز “ADA”، ویدئویی با هدف توضیح درباره هاردفورکِ آلونزو (Alonzo) در یوتیوب منتشر کرد. در این ویدئو او همچنین به کشش زیاد کاربران برای معامله با کاردانو اشاره کرده و به ویژگی‌های جدید و مهیج شبکه کاردانو پرداخته است.

هاردفورکِ “Alonzo” قرار است با درج اسکریپت‌های “Plutus” در بلاکچین، ویژگی‌های جدید و خارق‌العاده‌ای را در اختیار شبکه قرار دهد؛ مانند توسعه قراردادهای هوشمند در کاردانو و استقرار طیف وسیعی از برنامه‌های جدید دیفای (Defi) برای اولین‌بار.

اگرچه ADA پنجمین ارز رمزنگاری‌شده بزرگ از نظر سرمایه بازار است و بلاک چینِ نسل سوم توصیف می‌شود، اما این شبکه منتقدانی نیز دارد که هاسکینسون در این ویدئو به آن‌ها پاسخ داده است.

کاربران توییتر گفته‌اند که پیش‌بینی‌های پذیرش شبکه کاردانو، نتوانسته با انتظارات مطابقت داده شود.  هاسکینسون در پاسخ به این انتقادات می‌گوید: «کشش زیادی نسبت‌به کاردانو وجود دارد. ده‌ها هزار دارایی و بیش از 10 میلیون دلار NFT در کل شبکه کاردانو فروخته شده است.»

این کارآفرین همچنین دلیلِ علاقه زیاد و تلاش جامعه برای معامله با ADA را بیان کرد. او بر این باور است که «اکوسیستم کاردانو کاملاً سالم و زنده است و پس از پیش‌بینی سال گذشته، شاهد افزایش سه‌برابری در تعداد جمعیت کاردانو بوده‌ایم و بدیهی است که ارزش زیادی نیز در آن جمع شده است.»

علاوه بر این، این ریاضیدان شبکه خود را به عنوان شبکه شماره یک سهام در کل فضای رمزنگاری می‌داند.

کاردانو اخیراً به عنوان سومین موقعیت بزرگ سرمایه‌گذاری در “Grayscale Investments” پذیرفته شد که نشان دهنده افزایش تقاضا برای hdk دارایی دیجیتال است. در نتیجه،  این رمزارز توجه نهادی زیادی را به خود جلب کرده است.

منبع: finbold.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

78 − = هفتاد سه