چارلز هاسکینسون: NFTها در 2022 متوقف خواهند شد! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

چارلز هاسکینسون: NFTها در 2022 متوقف خواهند شد!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار کاردانو، به تازگی دربارۀ توکن‌های غیرقابل‌معاوضه استدلال جالبی کرده است. او می‌گوید به نظر می‌رسد که این توکن‌ها در سال جدید متوقف شوند.

هاسکینسون گفت که احتمالاً قانون‌گذاران در سال جدید (2022) و پس از آن، توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFTs) را متوقف کنند.

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو که یکی از پیش‌روترین بلاکچین‌های جهان است، در روز آخر سال 2021 برخی از افکارش را دربارۀ دنیای رمزارز و چشم‌اندازهایش به اشتراک گذاشت. او در یک ویدیوی یوتیوبی به صورت زنده صحبت کرد و دربارۀ گذشته، امروز و آیندۀ کاردانو و صنعت رمزارز تحلیل‌های خود را ارائه داد.

یکی از نکاتی که هاسکینسون در این ویدیو به آن اشاره کرد آن بود که سال 2022 احتمالا یکی از بهترین سال‌های بازار رمزارز، به ویژه برای کاردانو، خواهد بود.

او همچنین خاطرنشان کرد که این بازار خیلی سریع رشد کرده و ما پیامدهای خوب یا بد این رشد سریع را متحمل خواهیم شد و آن را حل خواهیم کرد.

هاسکینسون در میان پیش‌بینی‌هایی که در این برنامۀ زندۀ ویدیویی انجام داد، گفت که در سال جدید پروندۀ ریپل به نتیجه خواهد رسید و به نظر می‌رسد که ریپل پیروز این پرونده خواهد بود.

او همچنین دربارۀ سال 2022 و پس از آن گفت که احتمالاً ما با قانون‌گذاری‌های زیادی در صنعت رمزارز مواجه خواهیم شد، به ویژه ممکن است که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFTs) متوقف شوند.

او در این‌باره پروژه‌های عرضۀ اولیه سکه (ICOs) را مثال زد و یادآوری کرد که در سال‌های 2018 و 2019، قانون‌گذاران برای این پروژه‌ها چه تصمیماتی گرفتند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

80 ÷ = هشتاد