کاربران غیرآمریکایی کوین بیس می‌توانند از دیفای سود کنند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کاربران غیرآمریکایی کوین بیس می‌توانند از دیفای سود کنند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کاربران کوین بیس در بیش از 70 کشور، هم‌اکنون می‌توانند به امور مالی غیرمتمرکز این صرافی دسترسی داشته باشد و با واریز رمزارز دای (Dai) سود کنند.
صرافی رمزارز کوین بیس محصولی را معرفی کرد که کاربران را قادر می‌کند در ازای واریز رمزارز دای، سود دیفای به دست آورند. این امکان برای مشتریان صرافی کوین‌بیس در بیش از 70 کشور در دسترس است، از جمله بریتانیا، آلمان، اسپانیا و … .
برای استفاده از این خدمات نیازی به پرداخت کارمزد نیست. نکتۀ جالب آن است که این خدمات برای شهروندان آمریکا در دسترس نیست.
کوین‌بیس این خبر را در وبسایت رسمی خود، در یک پست بلاگ، اعلام کرد. تیم این صرافی امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) را به عنوان بخشی که بیشترین موارد استفاده را در فناوری بلاکچین و رمزارزها دارد، تحسین کرد. این شرکت گفت: دیفای به مردم اجازۀ دسترسی به اپلیکیشن‌های دارایی‌های دیجیتال می‌دهد، بدون آنکه نیازی به واسطۀ متمرکزی وجود داشته باشد.
با وجود این، پروتکل‌های دیفای مستلزم کارمزدهای گران هستند. اما کوین‌بیس قصد دارد که دیفای را برای مشتریان بین‌المللی خود دسترس‌پذیرتر کند.
کاربران واجدشرایط هم‌اکنون می‌توانند به‌راحتی با حساب کوین‌بیس خود، تنها با چند کلیک و بدون هزینه، از دیفای سود کنند.
از 9 دسامبر، مشتریان می‌توانند سود دیفای را در قالب رمزارز دای به دست آورند. سپس این مبلغ دای به بازار کامپاند فایننس واریز می‌شود (Compound Finance- یک بازار دیفای که سرمایه‌گذاران رمزارز برای وام دادن و وام گرفتن دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کنند).
کوین‌بیس خاطرنشان کرد که این فقط آغاز راه است و تضمین کرد که در آینده فرصت‌های بیشتری را برای کاربران خود فراهم می‌کند. این شرکت اعلام کرد: ما همچنان به بررسی راه‌هایی ادامه می‌دهیم تا به مشتریان خود امکان دهیم به تنوع گسترده‌تری از دارایی‌ها و تعداد بیشتری از پروتکل‌های دیفای دسترسی داشته باشند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشت + دو =