کاردانو در کنار بیت کوین و اتر به رمزارز اصلی تبدیل خواهد شد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کاردانو در کنار بیت کوین و اتر به رمزارز اصلی تبدیل خواهد شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

استراتژیست و تحلیل‌گر شرکت خدمات مالی آمریکا، مورنینگ‌استار (Morningstar) می‌گوید که کاردانو، در کنار اتر و بیت کوین، به یکی از کریپتوهای اصلی بازار تبدیل خواهد شد.

هفتۀ گذشته، امی آرنوت (Amy Arnott) در مصاحبه‌ای با اینسایدر (Insider) دیدگاه خود را دربارۀ مقررات کریپتو، اتر و همچنین کاردانو اعلام کرد.

آرنوت اشاره کرد که دشوار بتوان برای کریپتوها قیمتی مناسب تعیین کرد، اما از آنجایی که اتر برای تراکنش‌های مالی غیرمتمرکز (defi) استفاده می‌شود و توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFTs) را پشتیبانی می‌کند، تا حدی دارای ارزش ذاتی است.

او همچنین معتقد است که کاردانو (ADA) یک رمز ارز امیدوارکننده است که می‌تواند در کنار بیت کوین و اتر، یکی از سه رمزارز اصلی بازار باشد.

او گفت: کاردانو شبیه اتریوم است، زیرا پروتکلی است که دارای اپلیکیشن‌های بالقوۀ بسیاری است. (در بازار) اشتیاق زیادی برای کاردانو و همچنین استیبل کوین‌های مختلف وجود دارد.

آرنوت همچنین دیدگاه خود را دربارۀ پذیرش نهادی کریپتوکارنسی‌ها بیان کرد: «نکتۀ جالب توجه که طی سال گذشته رخ داده آن است که سرمایه‌گذاران نهادی اشتیاق بیشتری داشته‌اند که رمزارزها را بپذیرند و آن‌ها را همچون یک دارایی سرمایه‌گذاری بدانند. اگر این روند ادامه یابد ما شاهد آن خواهیم بود که رمزارزها به جریان اصلی بازار تبدیل شوند».

او اشاره کرد که بسیار مایل است که یک صندوق از رمزارزهای متنوع در قالب یک صندوق قابل معامله (ETF) ببیند. با وجود این کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) هنوز هیچ صندوق قابل معامله‌ای در خصوص کریپتو را تأیید نکرده است و به همین علت دشوار است که سرمایه‌گذاران اصلی بازار بتوانند با کریپتوکارنسی‌ها کار کنند.

آرنوت در این باره گفت: «ریسک نظارتی و قانونی مسئلۀ مهمی است و عامل بسیاری از بی‌ثباتی‌هایی است که طی چندماه گذشته رخ داده است. اگر دولت‌های سراسر جهان کریپتو را به طور کلی، و اتر و بیتتکوین را به صورت خاص، محدود و کنترل کنند، تبعات منفی در پی خواهد داشت.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× شش = دوازده