کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین به‌کمترین میزان خود در 2سال گذشته رسید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین به‌کمترین میزان خود در 2سال گذشته رسید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین به‌کمترین میزان خود در 2سال گذشته رسید

کالین‌وو (Colin Wu)، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس چینی کریپتو گفته‌است که کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح از ژوئن ۲۰۱۹ (خرداد ۹۸) کاهش‌یافته و تقریباً نسبت به یک سال گذشته ۶۲دلار کمتر شده‌است.

این روزنامه‌نگار به داده‌های ارائه‌شده توسط شرکت تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant مستقر در کره جنوبی استناد کرده‌است.

طبق گفته این شرکت، کارمزد تراکنش بیت‌کوین از اوج تاریخی ۶۲/۷ دلاری که در آوریل گذشته (فروردین ۱۴۰۰) مشاهده شد به ۱/۰۳۹دلار در هر تراکنش کاهش یافته‌است. این کاهش آن را به پایین‌ترین سطح در دو سال اخیر تبدیل می‌کند، زیرا در ژوئن ۲۰۱۹ (خرداد ۹۸)، متوسط ​​کارمزد بیت‌کوین تقریباً ۶/۵دلار بود.

در دفعات قبلی که کارمزدهای بیت‌کوین بالاوپایین می‌رفت، افت همزمان آن با قیمت بیت‌کوین اتفاق می‌افتاد. در ۲۳دسامبر سال ۲۰۱۷ (۲ دی ۹۶)، زمانی که قیمت بیت‌کوین به‌بالاترین حد خود در نزدیکی ۲۰،۰۰۰دلار رسید، میانگین کارمزد برخی از تراکنش‌های آن ۵۴/۹دلار بود.

بااین‌حال، پس‌از کاهش قیمت طی چند ماه آینده، کارمزد تراکنش‌ها به ۰/۱۶۱‌دلار کاهش‌یافت. دراینجا باید توجه‌داشت که گاهی اوقات معامله‌گران تصمیم می‌گیرند که اگر می‌خواهند تراکنش سریعتر تأیید شود، کارمزد بیشتری بپردازند، زیرا ماینرها نقل‌وانتقالات “گران‌تر” را از mempool بیت‌کوین انتخاب می‌کنند و ابتدا آنها را در بلوک جدید داده‌ها قرار می‌دهند.

اوایل امروز، قیمت بیت‌کوین برای مدت کوتاهی به زیر سطح ۳۹،۰۰۰دلار در منطقه ۳۸،۵۰۰دلار رسید.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8178

// پایان خبر: کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین به‌کمترین میزان خود در 2سال گذشته رسید //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شش + 4 =