کمک‌های رمزارزی و احتمال قطع اینترنت در اوکراین - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کمک‌های رمزارزی و احتمال قطع اینترنت در اوکراین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر کوتاه: کمک‌های رمزارزی و احتمال قطع اینترنت در اوکراین

لینک کوتاه خبر: https://blog.didex.ir/?p=7126

در پی حمله نظامی همه جانبه روسیه به اوکراین، اوکراینی‌ها ممکن است دسترسی به اینترنت را از دست بدهند. کمک‌های ارزدیجیتال به اوکراین سرازیر شده است. اما بدون دسترسی به اینترنت ممکن است این کمک‌ها بی‌فایده باشد.

رمزارز بیش از پیش به عنوان ابزار کمک مالی برای دفاع از اوکراین استفاده می‌شود. اما بدون دسترسی به اینترنت ممکن است استفاده از این ابزار ناممکن شود.

اوکراینی‌ها طوری رفتار می‌کنند که گویا به زودی اتصالشان به اینترنت را از دست خواهند داد. آن‌ها در حال دانلود برنامه‌هایی هستند که امکان ارسال پیام‌های بدون اینترنت را برایشان میسر کند.

در عصر مدرن، قطع اینترنت می‌تواند فاجعه‌بار باشد. استفاده از ارز دیجیتال نیز بدون اینترنت ممکن نیست. به گزارش فوربس (forbes) اوکراینی‌ها در حال دانلود برنامه‌هایی هستند که بدون اینترنت و با استفاده از سیگنال‌های رادیویی و بلوتوث به آن‌ها امکان ارتباط یا جهت‌یابی بدهد.

منبع: https://cryptobriefing.com


درباره حمله روسیه به اوکراین:

کمی قبل از ساعت ۴ صبح روز پنج‌شنبه پنجم اسفند (۲۴ فوریه) به وقت اروپای مرکزی، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک سخنرانی از آغاز “عملیات نظامی” در اوکراین خبر داد. اندکی پس از آن، شاهدان عینی از صدای انفجار در شهرهای اودسا و خارکف گزارش دادند.

ارتش روسیه اعلام کرده این کشور با “سلاح‌هایی با دقت بالا” به زیرساخت های نظامی اوکراین حمله می‌کند. خبرگزاری روسی تاس به نقل از وزارت دفاع روسیه گزارش داده است: «زیرساخت‌های نظامی، فرودگاه‌های نظامی و تأسیسات نیروی هوایی اوکراین با تسلیحات با دقت بالا از کار می‌افتند».

به گفته مرزبانان اوکراین، در مرزهای روسیه و بلاروس به این کشور حمله شده است. منبع


/ پایان خبر: کمک‌های رمزارزی و احتمال قطع اینترنت در اوکراین /

جهت مشاهده همه خبرهای بلاگ دیدکس در حوزه بین الملل روی این نوشته کلیک کنید.

 

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

8 × = شصت چهار