کوین بیس به‌دلیل تهدید SEC محصول وام‌دهی را لغو می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کوین بیس به‌دلیل تهدید SEC محصول وام‌دهی را لغو می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صرافی Coinbase اعلام کرده که قصد دارد محصول «وام‌دهی» (Lending) خود را پس از تحت فشار قرار گرفتن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) متوقف کند.

حالا به نظر می‌رسد این صرافی با رهبری برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، برنامه‌های پیشنهادی خود برای راه‌اندازی یک محصول وام‌دهی رمزنگاری را کنار گذاشته است. چراکه به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ناقض قانون اوراق بهادار است.

در نتیجه این صرافی در یک پست وبلاگ به‌روز شده اعلام کرد که دیگر برنامه “USDC APY” را راه‌اندازی نمی‌کند و لیست انتظار برای برنامه را متوقف کرده است.

در این پست آمده است: «همان‌طور که ما به کار خود برای یافتن وضوح نظارتی برای صنعت رمزنگاری ادامه می‌دهیم، تصمیم سختی گرفتیم که برنامه USDC APY را راه‌اندازی نکنیم.»

نویسنده در ادامه گفت: «ما همچنین لیست انتظار برای این برنامه را متوقف کرده‌ایم. ما صدها هزار مشتری از سراسر کشور را برای آن ثبت نام کردیم و می‌خواهیم از همه شما برای علاقه‌تان تشکر کنیم. ما به دنبال یافتن راه‌هایی برای آوردن برنامه‌ها و محصولات نوآورانه و قابل اعتماد برای مشتریان خود هستیم.»

ماه ژوئن بود که کوین‌بیس محصول “Lend” را پیشنهاد کرده بود که باعث می‌شد کاربران آن تا 4 درصد از دارایی‌های رمزنگاری شده سود دریافت کنند. با این حال، این صرافی اعلام کرد که در صورت ادامه طرح، تهدید به شکایت از تنظیم کننده مالی شده است.

منبع: cryptoslate

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشتاد هفت ÷ = 87