کوین بیس سیستم نظارت آمریکا بر رمزارز را نقد می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کوین بیس سیستم نظارت آمریکا بر رمزارز را نقد می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیر صرافی رمزارز کوین بیس با تعدادی ناظر قانونی ملاقات کرد تا آن‌ها را متقاعد کند که ایالات متحد آمریکا باید تنها یک ناظر قانونی فدرال داشته باشد تا بر بخش رمزارز نظارت کند.
هم‌اکنون در ایالات متحد آمریکا، ناظران مختلفی بر این بخش نظارت دارند. مدیر صرافی کوین بیس، بریان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، گفت که کوین‌بیس تنها در یک کشور، یعنی ایالات متحد آمریکا، با 53 ناظر سروکار دارد.
این صرافی که در فهرست نزدک (Nasdaq) قرار دارد، قصد دارد سیستم نظارت قانونی در آمریکا را متقاعد کند که تنها یک ناظر برای این بخش تعیین کنند. آرمسترانگ در این‌باره گفت:
ما با ناظران مختلفی ملاقات داشته‌ایم. من هفتۀ گذشته با رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، گری جنسلر (Gary Gensler)، ملاقات داشتم که به نظرم بسیار مثمرثمر بود.
او افزود: ناظران قانونی مختلفی در ایالات متحد آمریکا حضور دارند، از جمله کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، وزارت خزانه‌داری؛ همچنین ما با ناظران ایالتی و مجوزهای انتقال پول و وام نیز سروکار داریم.
آرمسترانگ اشاره کرد که صرافی کوین‌بیس در بیش از 100 کشور به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد و جالب است که تنها در یک کشور که آن‌هم آمریکاست، 53 ناظر قانونی دارد.
مدیر صرافی کوین‌بیس پیشنهاد می‌کند که تنها یک ناظر فدرال واحد در ایالات متحد آمریکا وجود داشته باشد و بر بخش رمزارز نظارت کند. او می‌گوید که این ناظر می‌تواند زیر نظر یکی از نهادهای موجود باشد و لازم نیست که حتما نهاد جدیدی پی‌ریزی شود. اما به نظر او خوب است که از روش ادغام استفاده شود و از آن برای راهی به سوی نوآوری در این فضا استفاده شود.
او تأکید کرد که داشتن ناظران قانونی متعدد واقعا به فضای استارتاپی این فضا صدمه می‌زند.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− یک = یک