کوین بیس کامرس اکنون از پرداخت‌های دوج کوین پشتیبانی می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کوین بیس کامرس اکنون از پرداخت‌های دوج کوین پشتیبانی می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خدمات پرداخت دیجیتال کوین بیس (Coinbase Commerce)، اعلام کرده که از این پس پرداخت با دوج کوین را در کنار 6 رمزارزی که قبلا اعلام شده بود، می‌پذیرد.

کوینبیس کامرس خدمات پرداخت دیجیتال است، که به بازرگانان امکانِ پرداخت با انواع ارزهای دیجیتال را می‌دهد. این شرکت چهارشنبه از طریق توییتر اعلام کرد: «ما اکنون پرداخت‌های تجارت در دوجکوین را قبول می‌کنیم.»
بنابر اعلامیه وب سایت این بخش از صرافی کوین بیس، در حال حاضر هفت ارز رمزپایه پشتیبانی می‌شوند، که شاملِ بیت کوین، بیت کوین‌کش، دای، اتریوم، لایت کوین، تتر و دوج کوین است.
این وب‌سایت در توضیحات بیش‌تر گفته است: «تمام پرداخت‌هایی که توسط Coinbase Commerce انجام می‌شوند، کاملا غیرمتمرکزند. این بدان معناست که ارز رمزنگاری شده مستقیماً از کیف پول شما به کیف پولی می‌رود که فقط توسط بازرگان قابل دسترسی است. در هیچ نقطه‌ای از این جریان، هیچ‌کس به‌جز معامله‌کننده به این وجوه دسترسی ندارد.»
در همین حال، صرافی کوین بیس در حال گسترش در سطح جهانی است. این شرکت اخیراً مجوز فعالیت در آلمان و ژاپن را دریافت کرده و همچنین در حال ساخت یک مرکز رمزنگاری در هند است که صدها نفر را استخدام می‌کند. علاوه بر این، شرکت در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فروشگاه برنامه رمزنگاری اپل است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل دو ÷ = 6