کوین بیس 62 میلیون ریپل را جابجا کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کوین بیس 62 میلیون ریپل را جابجا کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توئیتی از “Whale Alert” نشان می‌دهد که صرافی کوین بیس، مقدار زیادی ریپل (XRP) را جابجا کرده است. مقدار این ریپل 61999900 کوین بوده که معادل 38440048 دلار است. این تراکنش میان کیف‌پول‌های داخلی کوین بیس انجام شده است. این در حالی است که کوین بیس از ژانویه ریپل را از پلتفرم خود حذف کرده است.

در ژانویۀ امسال، پس از آنکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) دادخواستی علیه ریپل ارائه داد، کوین‌بیس خریدوفروش ریپل را متوقف کرد. این دادخواست ادعا می‌کرد که ریپل اوراق بهادار ثبت نشده را به سرمایه‌گذاران نهادی فروخته و بدین طریق از سال 2012 بیش از 1.3 میلیارد دلار سود کرده است.

در میان متهمان این پرونده مدیران اجرایی رده بالای شرکت ریپل، من جمله بردلی گارلینگ‌هاوس (Bradly Garlinghouse) و کریستوفر لارسن (Christopher Larsen) نیز حضور دارند.

کوین بیس هنوز خریدوفروش ریپل را به پلتفرم خود بازنگردانده است، اما با وجود این تراکنش‌های بزرگی را درون کیف‌پول‌ها و خارج از آن‌ها انجام می‌دهد. همچنین به مشتریان خود اجازه می‌دهد که ذخیره‌سازی، سپرده‌گذاری و برداشت ریپل را انجام دهند.

برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ددلاینی تعیین شده تا برنامۀ نظارتی خود بر کریپتو را ارائه دهند

به گزارش “U.Today”، سناتور الیزابت وارن (Elizabeth Warren) نامه‌ای رسمی به ریاست “SEC”، گری جنسلر (Gary Gensler) ارسال کرده است. در این نامه بیان شده که ماهیت ناپایدار کریپتوکارنسی‌ها مشتریان و بازارهای مالی را تحت ریسک‌های زیادی قرار داده است.

وارن تأکید کرده که تا 28 ژوئیه، “SEC” باید پاسخ رسمی دهد و برنامه‌اش برای ایجاد و اجرای مقررات کریپتوکارنسی را اعلام کند.

پیش از این جک دورسی، مدیرعامل توئیتر که از هواداران بیت کوین است، سناتور وارن را به دلیل رویکرد ضد بیت کوین او آنفالو کرده بود.

برخی کاربران در کامنت‌هایی که برای پست “Whale Alert” گذاشته‌اند، پیشنهاد داده‌اند که تا 28 ژوئیه خریدوفروش ریپل در کوین بیس و سایر صرافی‌ها آزاد شود.

منبع: u.today

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ چهل شش = پنچاه شش