رشد 32 درصدی رمزارز پلیگون - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رشد 32 درصدی رمزارز پلیگون

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

پلیگون با حمایت مارک کوبان (Mark Cuban) روند صعودی یافت. این رمزارز با قیمت 2.13 دلار، ارزش سرمایۀ خود را به 13.1 میلیارد دلار رسانده است.

قیمت رمز ارز پلیگون (MATIC) امروز 32% رشد داشته و خود را به بالای 2 دلار رسانده است. به هنگام انتشار این خبر، این رمزارز با قیمت 2.13 دلار ارزش سرمایۀ خود را به 13.1 میلیارد دلار رسانده است. این افزایش قیمت به این علت است که مارک کوبان حمایت خود را از این بلاک‌چین هندی رسماً اعلام کرده است.

مارک کوبان که ارزش خالص سرمایه‌اش 4.4 میلیارد دلار است، سرمایه‌گذاری سنگینی در حوزۀ رمزارز کرده است؛ پلیگون آخرین رمزارزی است که او به پورتفلیوی سرمایه‌گذاری‌اش افزوده است.

پلیگون، ارائه دهندۀ زیرساخت مقیاس‌پذیری اتریوم

شبکه بلاک‌چین اتریوم اکوسیستمی بزرگی را برای DApps، DEXs، DeFi، قراردادهای هوشمند، NFTها و غیره تسهیل می‌کند، و میزبان طیف گسترده‌ای از کاربران است. پلیگون یک رابط کاربری آسان را برای توسعه زیرساخت‌های مقیاس‌گذاری اتریوم ارائه می‌دهد. در نتیجه، پلیگون موفق شده است که میان توسعه‌دهندگان اتریوم حضور پررنگی داشته باشد.

پروژه مقیاس‌گذاری لایه دوم یکی از بزرگترین مشکلات اتریوم، یعنی معاملات با هزینه بالا و ازدحام شبکه، را حل می‌کند. بنابراین، به چندین پروتکل غیرمتمرکز مالی (DeFi) کمک می‌کند تا هزینه‌های بالای معامله شبکه اتریوم را دور بزنند. بهترین نکته در مورد پلیگون آن است که مشکلاتی چون کارمزد بالای گس و سرعت پایین را حل می‌کند و به هیچ وجه امنیت اتریوم را به خطر نمی‌اندازد.

با پیوستن مارک کوبان به اکوسیستم پلیگون، این پروتکل لایه دوم دسترسی گسترده‌ای به سایر مشاغل متعلق به او خواهد داشت. کوبان، صاحب تیم بسکتبال دالاس ماوریکس است و باید پلیگون را با Lazy.com ادغام کند. این موجب می‌شود که کاربران پلتفرم بتوانند به آسانی توکن‌های غیرقابل معاوضه مختلفی (NFTs) را در آن به نمایش بگذارند.

طی ماه گذشته، قیمت رمز ارز پلیگون (MATIC) 5 برابر شده و 400 درصد بازدهی داشته است. هفتۀ گذشته قیمت این رمزارز به اوج 2.54 دلار رسید.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ هفت = یک