37 درصد از آمریکایی‌ها کریپتوی خود را در مواقع حیاتی نیز نمی‌فروشند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

37 درصد از آمریکایی‌ها کریپتوی خود را در مواقع حیاتی نیز نمی‌فروشند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طبق یک نظرسنجی، سرمایه‌گذاران رمزارز در ایالات متحد آمریکا، به طور میانگین به ارزش 1707 دلار دارایی دیجیتال دارند و 37 درصد از آن‌ها تأیید کردند که به این دارایی خود حتی در صورت ضرورت دست نمی‌زنند.
پلتفرم “GamblersPick” از هزار تن سرمایه‌گذار در دارایی‌های دیجیتال نظرسنجی کرده است و 37 درصد از آن‌ها گفته‌اند که به هرقیمتی دارایی کریپتوی خود را حفظ می‌کنند. 51 درصد نیز گفته‌اند که حتی خریدهای لوکس را نیز دلیلی برای فروش کریپتوی خود نمی‌دانند.
همچنین طبق این نظرسنجی مردان آمریکایی به طور متوسط 1940 دلار، و زنان آمریکایی به طور متوسط 1375 دلار دارایی دیجیتال دارند و بدین ترتیب به نظر می‌رسد علاقه به رمزارز در میان مردان بیشتر است.
این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که علاقه به رمزارز میان سرمایه‌گذاران آمریکایی به حدی است که برای ورود به این بازار از دوستان و خانواده پول قرض می‌کنند یا آنکه وام می‌گیرند. طبق نتایج، یک چهارم پاسخ‌دهندگان دارایی دیجیتال خود را با کارت اعتباری خریده بودند.
سرمایه‌گذاران درباره برنامۀ 12 ماه آتی خود گفتند که می‌خواهند به طور میانگین 1645 دلار دیگر نیز به خرید رمزارز اختصاص دهند. در میان آن‌ها مردان 1988 دلار و زنان 1100 دلار را به این کار اختصاص خواهند داد.
این نظرسنجی دلایل مردم برای ورود به این بازار را نیز جویا شد. 75 درصد گفتند که باور دارند ارزش دارایی دیجیتال در آینده افزایش خواهد یافت. 32 درصد رمزارز را راهی برای تنوع بخشیدن به دارایی خود می‌دانند و 24 درصد به دنبال بازدهی بالا هستند.
همچنین با توجه به شرایط پیچیدۀ اقتصادی، از ‌جمله پیامدهای چاپ ارز ملی و پاندمی کرونا، تعجبی ندارد که 21 درصد پاسخ دهندگان رمزارز را دفاعی در برابر تورم می‌دانند.
رسانه‌های اجتماعی و اینترنتی تأثیر بسزایی بر تصمیمات سرمایه‌گذاران آمریکایی داشته است. ردیت، توئیتر، یوتیوب و فیس‌بوک به ترتیب 34، 26، 23 و 16 درصد قدرت تأثیرگذاری داشته‌اند.
همچنین 35 درصد از پاسخ‌دهندگان تأیید کردند که تحت تأثیر ایلان ماسک تصمیمات خود را در خصوص سرمایه‌گذاری رمزارز می‌گیرند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

بیست سه + = 28