64 درصد از استخرهای کاردانو برای هاردفورک آلونزو آماده‌اند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

64 درصد از استخرهای کاردانو برای هاردفورک آلونزو آماده‌اند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

داده‌ها حاکی از آن است که ۶۴ درصد از استخرهای کاردانو برای هاردفورک آلونزو آماده شده‌اند؛ این هاردفورک قرار است ۱۲ سپتامبر روی شبکه برود و  قراردادهای هوشمند را به شبکه‌ی اصلی کاردانو بیفزاید.

تیم پشتیبانی کاردانو توانست با موفقیت قابلیت قرارداد هوشمند را در شبکه‌ی آزمایشی آلونزو اجرا کند‌.

این موجب شد توسعه‌گران شبکه این پروتکل را پیش از به‌روزرسانی شبکه‌ی اصلی در ۱۲ سپتامبر، آزمایش کنند.

هم‌اکنون ۶۴ درصد از استخرهای متصل به این شبکه برای آلونزو آماده هستند، یعنی به طرز موفقیت‌آمیزی به آلونزوی ۱.۲۹.۰ ارتقا یافته‌اند.

تیم توسعه‌ی کاردانو پیش‌تر اعلام کرده بود که امیدوار است دستِ‌کم ۸۰ درصد از استخرها پیش از ارتقای شبکه‌ی اصلی آماده باشند.

این خبر در اکانت توئیتری “Input Output” نیز منتشر شد. این اکانت توئیتر در این‌باره نوشت که در این آخرهفته تلاش‌های فوق‌العاده‌ای از سوی جامعه کاردانو در خصوص آمادگی برای آلونزو انجام شده است. هم اکنون ۶۴ درصد از استخرها به آلونزوی ۱.۲۹.۰ ارتقا یافته‌اند.

با وجود این، کاردانو با انتقاداتی نیز مواجه است.‌ این شبکه پس از آشکار شدن برخی اشکالات و خطاها در ساختار خود، به تازگی با انتقاداتی جدی مواجه شده است.

برخی کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که در صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو موسوم به “Minswap” که همچنین نخستین اپلیکشین غیرمتمرکزی بود که در ۴ سپتامبر در شبکه‌ی آزمایشی آلونزو راه‌اندازی شد، با مشکل هم‌زمانی مواجه شده‌اند.

هم‌اکنون مردم در این باره بحث می‌کنند که این مسئله بنیادی است و احتمالا برای رفع آن به میزانی از تمرکزگرایی نیاز وجود دارد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، درباره‌ی این موضوع صحبت کرد و این ادعاها را رد کرد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

دو × = 18