رشد 70 درصدی پولکادات در کوین بیس - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رشد 70 درصدی پولکادات در کوین بیس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رشد 70 درصدی پولکادات در کوین بیس ، در حالی‌که بازار کریپتوکارنسی روند نزولی دارد. توکن بلاکچین قراردادهای هوشمند پولکادات، دات (DOT)، تنها ظرف 4 ساعت، در صرافی کوین بیس به میزان 70 درصد رشد کرد. با وجود این قیمت آن در صرافی‌های دیگر از روند فروش بازار تبعیت کرد.

از روز دوشنبه، بازار کریپتو فروش زیادی را تجربه کرده ‌است، چنان‌که بیت کوین به عنوان بزرگترین کریپتوکارنسی، در نخستین ساعات خریدوفروش روز سه‌شنبه در ایالات متحد به زیر 30 هزار دلار رسید. طبق داده‌های کوین دسک، قیمت دات (رمزارز پولکادات) همراه با سایر کریپتوهای دیگر نیز کاهش یافت و طی 24 ساعت گذشته به 13.04 دلار رسید.

با وجود این، طبق داده‌های تریدینگ ویو (TradingView) و کوین‌‌بیس، رمزارز دات یکی از بزرگترین برندگان این روز در صرافی کوین بیس بود، و در 12 ظهر روز سه‌شنبه به 22.80 دلار رسید که به معنای 70 درصد رشد ظرف 4 ساعت است.

سخنگوی کوین بیس به کوین دسک گفته است که تیم آن‌ها در حال بررسی هستند که چرا چنین اتفاقی رخ داده است، و گفت که تفاوت قیمت دات میان کوین بیس و صرافی‌های دیگر احتمالا به سبب آن است که عملکرد «ارسال و دریافت» (send and receive function) از کار افتاده است.

به موجب این اتفاق، در ساعت 1.35 بعد از ظهر، این صرافی در پلتفرم حرفه‌ای خود، یعنی کوین‌بیس‌پرو، جفت ارزهای دات/دلار و دات/بیت کوین را به حالت محدود (limited-only mode) قرار داد.

انتقال جفت ارزهای دات/دلار و دات/بیتکوین به حالت محدود، صرفا برای تعدیل نوسان‌های مورد انتظار انجام شده است و زمانی که این مسئله حل و فصل شود، قیمت این توکن در کوین بیس با صرافی‌های دیگر برابر و متعادل خواهد شد.

این صرافی خریدوفروش دات را در روز 16 ژوئن شروع کرد. رویداد افزایش 70 درصدی قیمت در کوین بیس در روز 20 ژوئن رخ داد، اما بنابر داده‌های وبسایت صرافی و اظهارات سخنگوی آن، روز 21 ژوئن اقدامی برای ترمیم و تعدیل آن صورت گرفت.

هم‌اکنون دات در کوین بیس با قیمت 15.17 دلار خریدوفروش می‌شود.

منبع: coindesk.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

بیست یک − بیست =