استرالیایی‌ها فکر می‌کنند ایلان ماسک خالق بیت‌کوین است! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

استرالیایی‌ها فکر می‌کنند ایلان ماسک خالق بیت‌کوین است!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی جدید که توسط “Finder” انجام شده، معتقدند که ایلان ماسک اولین شبکه رمزنگاری یعنی بیت‌کوین را اختراع کرد.
وب‌سایت مقایسه‌ای “Finder.com” اخیراً از 1000 استرالیایی نظرسنجی کرده است تا دانش‌شان را در مورد بیت‌کوین بسنجد. این مطالعه که از طریقِ “Consumer Sentiment Tracker” انجام شد، نشان داد که 98 درصد از پاسخ‌دهندگان قادر به پاسخ‌گویی صحیح به 8 سوال در مورد ارز رمزپایه نیستند.
پاسخِ «بیت‌کوین مشمول مالیات نمی‌شود»، آشکارترین اختلاف را در این نظرسنجی با واقعیت نشان داد. این در حالی است که «فایندر» می‌گوید، سود ارزهای رمزنگاری‌شده ممکن است به عنوان درآمد یا سرمایه‌گذاری برای اهداف مالیاتی تلقی شود.
همچنین، یک افسانه مشهور درمیان درصد زیادی از پاسخ‌دهندگان این است که «ایلان ماسک بیت‌کوین را اختراع کرد» و نه برخی از توسعه‌دهندگان ناشناس معروف به “Satoshi Nakamoto”. این در حالی است که بنیان‌گذار تسلا و اسپیسکس مدت‌ها پیش چنین گمانه‌زنی‌هایی را انکار کرده بود، اما هنوز 56٪ از استرالیایی‌ها با آن موافق هستند.
این کارآفرین مشهور اغلب با توییت‌های خود بازار رمزنگاری را به سمت بالا یا پایین می‌کشد، که احتمالاً به همین دلیل چنین تصور غلطی ایجاد شده است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شصت شش ÷ 11 =