اهدای بیش از 1000 کانکتور اکسیژن به هندوستان از سوی بایننس - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اهدای بیش از 1000 کانکتور اکسیژن به هندوستان از سوی بایننس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی کریپتوکارنسی بایننس یکی از سازمان‌های اخیری است که با اهدای بیش از 1000 کانکتور اکسیژن، از هندوستان در اقداماتش برای مهار پاندمی کرونا حمایت کرده است.
چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر بایننس، در توئیتر اعلام کرد که حدود 175 کانکتور اکسیژن به ارزش 200 هزار دلار هم‌اکنون موجود است و ظرف 7 روز به بیمارستان‌های هندوستان خواهد رسید.
ژائو تأکید کرد که بخش خیریۀ بایننس هم‌اکنون برای فراهم آوردن بیش از 1000 کانکتور تلاش می‌کند و هم‌زمان پیام حسن‌نیت خود را به همۀ کسانی که در حال مبارزه با کرونا هستند، به اشتراک می‌گذارد.
توئیت بایننس در 1 می 2021 (@cz_binance)
تیم خیریۀ ما @BinanceBCF تا کنون 175 کانکتور اکسیژن به ارزش حدوداً 200 هزار دلار را در ذخایر موجود آسیا قرار داده که باید ظرف 7 روز به بیمارستان‌های هندوستان برسد. هنوز برای فراهم‌آوردن 1000 کانکتور دیگر در تلاش هستیم. دعای ما همراه هرآن کسی است که در هندوستان در حال مبارزه با پاندمی است.
بایننس به فهرست کریپتوهایی حامی هندوستان، در مبارزه با پاندمیِ پیشی‌گرفته از سیستم پزشکی این کشور، می‌افزاید.
بنیانگذار اتریوم نیز 100 ETH برای کمک به هندوستان در مبارزه با COVID-19 کمک می‌کند.
بنیان‌گذار اتریم، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) نیز به تازگی از کمک خود به میزان 100 ETH و 100 MKR به ارزش حدودی 650 هزار دلار پرده برداشت.
اهداکنندۀ دیگر کارمند ارشد فنی سابق کوین‌بیس (Coinbase) عضو هیئت مدیرۀ شرکت آندرسن هوروویتز (Andreessen Horowitz)، بلاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan) است. او حدود 21.74 ETH به ارزش 50 هزار دلار کمک کرد.
این کمک مالی پس از آن صورت گرفت که ساندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal) بنیانگذار پلتفرم پلی‌گون (Polygon) از دنیای کریپتو درخواست کمک کرد. نیلوال گفت که دلیل انتخاب کریپتو برای کمک‌ها شفافیت کریپتو بوده است. به گفتۀ نیلوال: «امروز، جریان‌های سریع و شفاف کریپتو در هند کمک‌های مربوط به پاندمی COVID را تأمین می کنند. فردا می‌توانیم از آنها برای تأمین بودجۀ مشاغل کوچک و استارتاپ‌های هند استفاده کنیم».
علی رغم اینکه هند برنامه‌هایی را برای منع دارایی‌های دیجیتال آغاز کرده، این کشور همچنان کمک‌های مالی از سوی شخصیت های برجسته و نهادهای کریپتو را دریافت می‌کند.

منبع: www.finbold.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

98 ÷ = چهارده