معیارهای قوی صعودِ BNB را نشان می‌دهند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

معیارهای قوی صعودِ BNB را نشان می‌دهند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد بایینس‌کوین (Binance Coin) برای ازسرگیری روند صعودی خود و هدف قرار دادن اوج‌های جدید آماده است.
بایننس‌کوین (BNB) با تقویت سرمایه بازار، خود را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارزهای رمزپایه جهان معرفی می‌کند. پس از یک رالیِ 100 درصدی از ابتدای ماه، BNB اکنون در رتبه سوم و پشتِ سر بیت‌کوین و اتریوم قرار دارد.
افزایش تقاضا برای “Binance Coin” یک دلیل مهم دارد و آن موفقیت “Binance Smart Chain” (BSC)است. حجم معاملات در این شبکه از حد موجود در بلاکچینِ اتریوم پیشی گرفته است و باعث شده معامله‌گرها ادعا کنند این پروتکل به لایه اصلی حل و فصل جهان تبدیل خواهد شد.
طبق پلتفرمِ تحلیلیِ زنجیره هوشمندِ بایننس، یعنی “BSCScan”، معاملات روزانه “BSC” در 21 آوریل از مرز 9 میلیون فراتر رفته و این نشان‌دهنده افزایش 25700x در سال است.

در همین حال، سرمایه‌گذاران بزرگ در حال جمع آوری “Binance Coin” با نرخ نمایی هستند. داده‌های زنجیره‌ای نشان‌دهنده افزایش قابل توجه آدرس‌هایی با میلیون‌ها دلار، در Binance Coin است که به زبان عامیانه به عنوان «نهنگ» شناخته می‌شوند.
همان‌طور که در تصویر زیر نشان داده شده ، تقریباً 28 آدرس جدیدی که دارای 10،000 تا 1،000،000 عددBNB هستند، طی سه هفته گذشته به شبکه پیوسته‌اند، که 17 درصد از آن‌ها، افزایش در آن دوره را نشان می‌دهند. با قیمت‌های فعلی، این نهنگ‌ها بین 60 تا 600 میلیون دلار BNB نگهداری می‌کنند.

با وجود دستاوردهایی که اخیراً کسب شده، BNB ممکن است فضای بیشتری برای افزایش داشته باشد.
BNB هنگام بررسی افزایش فعالیت در شبکه و افزایش تقاضا از جانبِ نهنگ‌ها برای آن، کاملاً قوی به نظر می‌رسد.

منبع: www.cryptoslate.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

÷ دو = 5