ارائه وام‌های وثیقه‌ای بیت‌کوین توسط Coinbase در 20 ایالت آمریکا - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ارائه وام‌های وثیقه‌ای بیت‌کوین توسط Coinbase در 20 ایالت آمریکا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کوین‌بیس (Coinbase) امروز اعلام کرد که تعداد ایالت‌های ایالات متحده را، که افراد واجد شرایط دریافت وام با وثیقه بیت‌کوین از بورس در آن ساکن‌اند، افزایش داده است. این شرکت همچنین درصدی را که مشتریان می‌توانند از منابع بیت‌کوین خود وام بگیرند، از 30 به 40 درصد افزایش داد.

این شرکت اکنون وام‌های وثیقه‌ای BTC را به مدت 17 سال در ایالات متحده و اعتباری به آریزونا، کالیفرنیا و آیووا را ارائه می‌دهد. این 17 ایالت شامل آلاسکا، آرکانزاس، کانتیکت، فلوریدا، ایلینوی، نیوهمپشایر، نیوجرسی، کارولینای شمالی، اورگان، تگزاس، ویرجینیا، نبراسکا، یوتا و وایومینگ می‌شوند.

مشتریان هم‌اکنون می‌توانند تا 100000 دلار وجه نقد را، در برابر دارایی‌های BTC  خود وام دریافت کنند. بازپرداخت وام‌ها حداقل 10 دلار در ماه است. این وام‌ها مشمول چک‌های اعتباری نمی‌شوند و هزینه‌ای در کار نیست.

مبلغ به حساب مشتری یا حساب‌های “PayPal” واریز می‌شود و بنابراین در مواقع اضطراری از جمله تعمیرات اتومبیل و بازسازی منازل یا حتی خرید ملک به سرعت در دسترس است.

با استفاده از این محصول، مشتریان برای به‌دست آوردن پول نقد، مجبور نیستند با کنار گذاشتن BTC از موقعیت بازار خود خارج شوند. وام گرفتنِ پول نقد در برابر BTC به آن‌ها امکان می‌دهد همچنان BTC خود را در معرض سود ناشی از افزایش قیمت قرار دهند.

منبع: zycrypto.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× پنج = پنچاه