شرکت استخراج‌کننده بیت‌کوین «بیت‌فارمز» در فهرست نزدک - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شرکت استخراج‌کننده بیت‌کوین «بیت‌فارمز» در فهرست نزدک

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت عملیات استخراج بیت‌کوین بیت‌فارمز (Bitfarms) در تورنتو خبر داد که قرارگرفتن این شرکت در فهرست سهام بازار جهانی نزدک (Nasdaq Global Market) تأیید شده است. 

این شرکت پیش‌تر در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) قرار گرفت و قرارگیری آن در فهرست نزدک ذیل با نماد سهام “BITF” ذکر خواهد شد.

قرارگیری شرکت عملیات استخراج بیت‌‌کوین بیت‌فارمز در سطح بازار جهانی نزدک

بیت‌فارمز اعلام کرده که این شرکت یک ماینر بیت‌کوین با سهامی عام خواهد بود که در فهرست بازار جهانی نزدک قرار خواهد گرفت. نزدک این سطح از پلتفرم را برای شرکت‌هایی نگاه داشته که امور مالی پایداری دارند و الزاماتی را گذرانده‌اند که آن‌ها را فراتر از سطوح پایین‌تر نزدک قرار خواهد داد.

شرکت بیت‌فارمز که در سال 2017 بنیان‌گذاری شد. این شرکت اعلام کرده که پذیرفته‌شدن در سطح بازار جهانی نزدک «به معنای داشتن اعتباری قدرتمند است»

مدیر اجرایی این شرکت امیلیانو گرودزکی (Emiliano Grodzki) اظهار داشت: «تأیید برای حضور در فهرست بازار جهانی نزدک یک دستاورد عالی برای بیت‌فارمز است و حاصل سال‌ها کار و تعهد است. در 4 سال گذشته ما موفق شدیم که یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت‌کوین در جهان را پایه‌‌‌گذاری کنیم و پیش ببریم. شایسته است که ما در فهرست یکی از معتبرترین صرافی‌های جهان قرار گیریم و این بازار شرکت ما را به طور قابل توجهی گسترده‌تر خواهد کرد».

این شرکت استخراج  ابتدا باید برای تهاتر و تسویۀ الکترونیکی از طریق DTC تأیید صلاحیت شود.

قرارگیری بیت‌فارمز در فهرست نزدک در پی آن بود که این شرکت به تازگی با شرکت فاندری (Foundry) مشارکت داشت و ناوگان خود را به 2465 ماینر بیت‌کوین گسترش داد. این شرکت همچنین برنامه‌ریزی می‌کند که در آرژانتین امکانات استخراج راه‌اندازی کند تا نرخ برق آن به 0.02 دلار به ازای هر کیلووات در ساعت برسد.

دو روز گذشته شرکت اعلام کرد که دستگاه ماینر بیت‌مین (6,600 S19j Antminers) خریداری کرده است. ایرنه گائو (Irene Gao) مدیر فروش ماینتر بیت‌مین (Bitmain) اظهار داشت: «660 ph اضافه که به عملیات استخراج این شرکت افزوده خواهد شد، حضور آن را در فضای استخراج بیت‌کوین تثبیت خواهد کرد و بیت‌فارمز را به عنوان یکی از شرکت‌های پیشروی استخراج در آمریکای شمالی مطرح خواهد کرد».

آخرین الزامی که عملیات استخراج این شرکت باید بگذراند، واحد شرایط بودن برای تهاتر و تسویه از طریق شرکت اعتماد سپرده‌گذاری (Depository Trust Company) است. اگر بیت‌فارمز این تأییدیه را بگیرد می‌تواند با نماد BITF در فهرست بازار جهانی نزدک قرار گیرد.

منبع: www.news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

نه + 1 =