کاردانو موتورهایی برای معامله رمزارزها می‌سازد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کاردانو موتورهایی برای معامله رمزارزها می‌سازد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیر عامل کاردانو گفت: ما در حال ساختن موتورهای شگفت‌انگیزی هستیم که سالانه میلیاردها معامله را پردازش کند. وی همچنین از افکارش دربارۀ بازار کنونی رمزارزها سخن گفت.

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) خالق رمزارز کاردانو (ADA) در یک ویدئوی یوتیوبی اخیر با عنوان «اندیشه‌هایی درباره بازار و اکوسیستم» (Thoughts on the Market and the Ecosystem)، از افکارش دربارۀ وضعیت کنونی بازار رمزارزها سخن گفت.

بنیانگذار اتریوم گفت که می‌خواهند این کار را به یک صنعت تبدیل کنند و در حال ساخت موتورهای شگفت‌‌‌‌‌‌انگیزی هستند که قرار است میلیاردها معامله را پردازش کنند و مجموعاً تریلیون‌ها دلار ارزش دارند.

چارلز خاطرنشان کرد که بازار کریپتوکارنسی در ماه‌های اخیر شاهد هجوم پول کسانی بود که به این فناوری باور دارند، یعنی تریدرهایی که در پی سودهای سریع هستند و کسانی که از فساد و تورم زیاد و زد‌و‌بند روابط در سیستم‌های مالی و بانک‌ها و در میان سیاستگذاران خشمگین هستند.

او گفت: در ده سال آینده، در مهندسی مالی پیشرفت‌های بیشتری رخ خواهد داد، محصولات مالی ساخته خواهد شد و بازارهایی به وجود خواهد آمد که این محصولات در آن‌ها معامله می‌شود.

دیدگاه هاسکینسون دربارۀ بیت‌کوین

در سال 2021 آلت‌کوین و میم‌کوین سهم خود را در بازار کریپتوکارنسی افزایش داده‌اند و بیت‌کوین برتری تثبیت شدۀ خود بر بازار را از دست داده است.

او دیدگاه‌های خود را دربارۀ تأثیر بیت‌کوین بر بازار به اشتراک گذاشت. به نظر وی تأثیر بیت‌کوین در سال‌های 2017 و 2018 عیان‌تر بود و این درست برعکس سال‌های 2020 و 2021 است.

او گفت که در سال‌های 2020 و 2021، برای نخستین‌بار تسلط بیت‌کوین در بازار کاهش یافته و به 43 درصد رسیده است و ترجیح نهادها صرفاً بیت‌کوین نبوده است.

او ادعا می‌کند آنچه بر قیمت کوین‌های بازار کریپتو تأثیرگذار بوده، آن است که مردم میان اثبات سهام (POS) و اثبات کار (POW) تمایز قائل می‌شوند.

طی ماه‌های اخیر، کاردانو مجموعاً رشد بی‌سابقه‌ای داشته، به 100 درصد تمرکز‌زدایی در تولید بلاک دست یافته، به انضمام آن‌که با دولت اتیوپی توافق‌نامه‌ای امضا کرده که با استفاده از پلتفرمِ سیستم بلاک‌چین عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان این کشور ارزیابی شود.

منبع: finbold.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

یک + 2 =