مدیرعامل سلسیوس : قیمت بیت کوین به 160 هزار دلار می‌رسد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مدیرعامل سلسیوس : قیمت بیت کوین به 160 هزار دلار می‌رسد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل سلسیوس (Celsius)، الکس مشین‌اسکای (Alex Mashinsky)، در مصاحبه با کوین تلگراف حضور داشته و با وجود آنکه بیت کوین از اوج قیمت خود (64 هزار دلار) به زیر 30 هزار دلار سقوط کرد، گفت که معتقد است قیمت بیتکوین در سال جاری به 160 هزار دلار خواهد رسید. او همچنین دربارۀ نقش ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، در فضای کریپتوکارنسی صحبت کرد.

مشین‌اسکای، در کنفرانس بیتکوین در میامی، در مصاحبه با کوین تلگراف دربارۀ موضوعاتی چون مشخصه‌های آینده سلسیوس، تأثیر ایلان ماسک بر فضای کریپتوکارنسی و آیندۀ قیمت بیتکوین صحبت کرد.

او گفت که معتقد است قیمت بیت کوین تا پایان سال به 160 هزار دلار خواهد رسید. به گفتۀ او، بازار کنونی، در مقایسه با پیش از سقوط اخیر، قدرت و نفوذ کمتری دارد، اما قرار است شتاب و تحرک بیشتری پیدا کند.

او همچنین به تأثیر توئیت‌های ایلان ماسک بر سقوط قیمت بیت کوین و کریپتوکارنسی‌های دیگر اشاره کرد. او گفت که ایلان ماسک مانند یک «توریست در کریپتو» است، زیرا او «اینجاست تا فالوئر بیشتری جمع کند»، نه آنکه به مردم کمک کند که دربارۀ کریپتو چیزی بیاموزند. به نظر مشین‌اسکای، ایلان ماسک به اجتماع کریپتو کمک نمی‌کند، بلکه آن را دست‌کاری می‌کند؛ او رابطه ایلان ماسک با بیت‌کوین را به قطع و وصل شدن یک رابطۀ عاطفی سطحی تشبیه کرد و گفت که ما به دنبال چنین چیزی نیستیم.

مدیرعامل سلسیوس افزود که تصمیم تسلا برای پذیرش پرداخت بیت‌کوین نشان می‌دهد که این سازندۀ ماشین‌های الکترونیکی در حال کسب منفعت است، زیرا ماشین یک دارایی استهلاکی است اما قیمت بیتکوین روز به روز افزایش می‌یابد.

لازم به ذکر است که در ماه گذشته تسلا پذیرش پرداخت به بیت کوین را به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی متوقف کرد. این حرکت شرکت تسلا به سقوط قابل توجهی در قیمت بیت کوین انجامید؛ به دنبال آن استخراج بیتکوین در چین ممنوع شد که موجب افزایش فشار فروش بیت کوین در بازار کریپتو شد.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هفت + = 16