ایجاد 1 میلیون کیف پول روی شبکه کارادانو (ADA) - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایجاد 1 میلیون کیف پول روی شبکه کارادانو (ADA)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شبکه کاردانو، نقطه عطف جدیدی را رقم می‌زند؛ چراکه اکنون یک میلیون کیف پول روی آن ایجاد شده است. در عین حال، بیش از 70 درصد از کل رمزهای در گردشِ ADA، با ارزش نزدیک به 34 میلیارد دلار، در 2500 استخر فعال در سراسر جهان ذخیره شده‌اند.


حساب توییتر کاردانو همچنین اعلام کرده که کاردانو 500 میلیون دلار را به طرح‌های خیرخواهانه در شبکه کاردانو اختصاص می‌دهد. به این صورت که، پاداش‌های تولیدشده برای امنیت شبکه، به بیش از 100 سازمان خیریه در سراسر جهان اهدا خواهد شد.

همانطور که رسانه “Daily Hodle” گزارش داده، پیتر نیروپ (Pieter Nierop)، در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد که هزاران کیف پول ADA جدید، حتی در روزهایی که قیمت ارز رمزپایه کاهش یافته، به طور روزانه ایجاد شده‌اند.

رشد شبکه هر روز بیش‌تر می‌شود، چراکه انتظار می‌رود در چند ماه آینده به‌روزرسانی آن گسترده شود. تیم پشتیبان کاردانو اعلام کرده‌اند که قابلیت قرارداد هوشمند طی چند ماه آینده تحقق می‌یابد و امکان استقرار برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه ADA فراهم خواهد شد.
همچنین، این شرکت اعلام کرده که یک مبدل را راه‌اندازی می‌کند که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد، توکن‌های ERC-20 را از بلاک‌چینِ اتریوم با توکن‌های معادل مبتنی بر “Cardano” مبادله کنند؛ درنتیجه آن‌ها می‌توانند با پروتکل‌های شبکه کاردانو ارتباط برقرار کنند.
قیمت آدا در چند ماه گذشته منفجر شد. داده‌های مقایسه‌ای نشان می‌دهد که در 12 ماه گذشته، این ارز رمزنگاری‌شده به طور گسترده 2900 درصد افزایش یافته است؛ حتی پس از سقوط بازار ارزهای رمزنگاری‌شده اخیر.

نمودار ADAUSD از طریق TradingView

طبق گزارشِ “CryptoGlobe” خالق کاردانو، چارلز هوسکینسون، در جلسه پرسش درباره هرچیز (AMA) فاش کرد که او حتی بعد از سقوط بازار ارزهای رمزنگاری‌شده ، یک میلیاردر ارز رمزنگاری شده است. وی در مورد این افت قیمت بازار اظهار نظر کرده و گفته: سرمایه‌گذاران نباید انتظار افزایش 900 درصدی قیمت را داشته باشند.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ هفتاد سه = 75