فروش ان‌اف‌تی (NFT) میم اصلی دوج به مبلغی بیش از 4 میلیون دلار - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

فروش ان‌اف‌تی (NFT) میم اصلی دوج به مبلغی بیش از 4 میلیون دلار

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فروش ان‌اف‌تی (NFT) میم اصلی دوج به مبلغی بیش از 4 میلیون دلار. دوج اورجینال بر روی اتریوم قرار می‌گیرد. نسخۀ توکن‌شدۀ یکی از نمادین‌ترین میم‌های اینترنت، به مبلغ بیش از 4 میلیون دلار (4074765.97 دلار)، فروخته شده است.

این توکن با تصویر سگ شیبااینو شناخته می‌شود که در سال 2010 محبوبیت یافت. عکس این سگ مشهور به عنوان یک میم با نام «دوج» وایرال شد و نهایتا الهام بخش ارز رمزنگاری‌شدۀ دوج‌کوین شد که امسال در صدر اخبار توئیت‌های ایلان ماسک بوده است.

NFT“ها که توکن‌های غیرقابل‌معاوضه هستند، راهی را برای خالقان آثار عرضه می‌کنند که مالکیتشان بر یک دارایی مانند میم، هنر دیجیتال، موسیقی تأیید و تثبیت شود. آن‌ها به خالقان آثار اجازه می‌دهند که آثارشان را مستقیما به علاقه‌مندان بفروشند و به جایش کریپتوکارنسی بگیرند. (از آنجایی که بیشتر “NFT”ها روی شبکۀ اتریوم قرار دارند، بهایشان عموماً به اتر پرداخته می‌شود).

“NFT” دوج در پلتفرم “Zora” با این برچسب فروخته شد: «تصویر اورجینالی که همه‌چیز را آغاز کرد». نهایتا “PleasrDAO” توانست با مبلغ 1696.9 اتر این “NFT” را خریداری کرد که معادل 4074765.97 دلار است. در هفته‌های گذشته، فروش “NFT” نیز به همراه سقوط بازار کاهش یافته بود؛ با وجود این، برخی آثار قیمت‌های بالایی دارند. چنان‌که دیروز “Alien Punk” از مجموعۀ “CryptoPunks” به قیمت رکوردشکنانۀ 11.75 میلیون دلار فروخته شد.

پس از فروش دوج، “PleasrDAO” در توئیتر ویدیویی پست کرد و موفقیت در این حراج را جشن گرفت.

منبع: cryptobriefing.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

9 + یک =