آیا ایلان ماسک واقعا با دوج‌کوین کار می‌کند؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آیا ایلان ماسک واقعا با دوج‌کوین کار می‌کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اکانتی توئیتری به نام بروس فنتون (Bruce Fenton) که خود را سرپرست توسعۀ دوج‌کوین می‌خواند، می‌گوید که ایلان هنوز با تیم دوج‌ متصل نشده است. ولی ایلان چند روز پیش ادعا کرد که با توسعه‌گران دوج‌کوین کار می‌کند تا کارایی سیستم معاملاتی آن را بهبود بخشند.

اکانتی توئیتری با نام بروس فنتون که خود را سرپرست توسعۀ دوج‌کوین می‌خواند، گفت که ایلان ماسک تا بحال با تیم دوج‌کوین هیچ تماسی نداشته است. توئیت او از آن پس توجه حامیان بیت‌کوین و دوج‌کوین را جلب کرده و بحث‌برانگیز شده است.

چند روز پیش جکسون پالمر (Jackson Palmer) بنیان‌گذار دوج‌کوین در یک توئیت مخالفت خود را با اقدامات ایلان نشان داد. در عین حال چند رسانۀ آنلاین نیز گزارش کردند که توسعه‌گران دوج‌کوین از سال 2019 با ایلان کار می‌کنند.

ایلان ماسک چند روز پیش توئیت کرد که با توسعه‌گران دوج‌کوین کار می‌کند تا سیستم را بهبود ببخشند. این توئیت در موقعیت بسیار حساسی منتشر شد، یعنی وقتی تسلا دریافت بیت‌کوین را متوقف شد و بازار کریپتوکارنسی را با بحران مواجه کرد.

تصویر زیر: تیم Coingape حساب گیت‌هاب دوج‌کوین را بازدید کرده‌اند که در آن نام چهار توسعه‌گر وجود دارد و نام بروس فنتون در میان آن‌ها نیست.

برنامۀ ایلان ماسک چیست؟

توئیت ایلان ماسک مبنی بر اینکه تسلا دیگر پرداخت به بیت‌کوین را به سبب زیاد بودن مصرف انرژی نمی‌پذیرد، کل بازار کریپتو را وارد یک شوک کرد. ایلان ماسک همچنین در 13 مه توئیتی منتشر کرده مبنی بر اینکه با توسعه‌گران دوج‌کوین کار می‌کند تا سیستم را ارتقا دهند.

پس از توئیت ایلان ماسک، قیمت دوج‌کوین به سطحی افزایش یافت که پیش از آن سابقه نداشته است. ایلان نگران مصرف انرژی بیت‌کوین است و دوج‌کوین را گزینۀ بهتری می‌داند. با وجود اینکه ایلان به توئیت فنتون پاسخی نداده، اما یکی از توسعه‌گران اصلی تیم دوج‌کوین این شایعات را رد کرده است.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

هفتاد چهار + = هشتاد یک