ایلان ماسک پشتیبانی خود از رمزارزها را اعلام کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک پشتیبانی خود از رمزارزها را اعلام کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعد از یک رکود فلج‌کننده در بازار، که ممکن است که در پایان این هفته بیشتر شود، صبح امروز ایلان ماسک در یک توئیت حمایت گستردۀ خود را از کریپتوکارنسی‌ها ابراز کرده است.

ایلان ماسک به دلیل نپذیرفتن بیت‌کوین در تسلا به رکود بازار سرعت بخشیده و بابت این موضوع به صورت گسترده‌ای مورد سرزنش قرار گرفته و یک کاربر توئیتر به او گفته که “مردم به خاطر کریپتو از شما عصبانی هستند”؛ ماسک به این کاربر پاسخ داد که چالش اصلی کریپتو قیمت‌ کوتاه‌مدت نیست، بلکه مبارزۀ مداوم و بلندمدت در برابر پول فیات است:

توئیت ایلان ماسک در 22 می 2021

مبارزۀ واقعی میان فیات و کریپتو است. با در نظر گفتن همۀ عوامل، من از دومی حمایت می‌کنم.

او خاطرنشان کرد که در این نبرد او از کریپتوکارنسی پشتیبانی می‌کند، اما برای تصمیم‌گیری باید همۀ جوانب را در نظر گرفت.

توئیت‌های ایلان ماسک دربارۀ کریپتوکارنسی‌ها از زمان سقوط بازار کانون توجه بوده است- ارزش دارایی‌های دیجیتال 50 درصد کاهش یافته و این ترس را برانگیخته که پایان بازار گاوها نزدیک باشد.

بررسی‌ها نشان‌ داده که ایلان ماسک می‌تواند با توییت‌های خود بر بازارهای دوج‌کوین تأثیر بگذارد، اگرچه ارزهایی که سرمایۀ بازار بزرگتری دارند، نشان داده‌اند که مقاومت بیشتری دارند. ماسک اخیراً سینگال‌های مختلفی را در حمایت از رمزارزها نشان داده و بر این نکته اصرار ورزیده که کرپیتوکارنسی‌ها باید راهی را بیابند که با محیط‌زیست سازگارتر باشند.

توئیت ایلان ماسک در 12 می 2021

صراحتاً می‌گویم که من کاملاً به کریپتو اعتقاد دارم، اما این نباید موجب افزایش مصرف سوخت‌های فسیلی به ویژه زغال‌سنگ شود.

مطبوعات اقتصادی از نزدیک مواضع متغیر وی را مورد بررسی قرار داده‌اند – نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد نیمی از استرالیایی‌ها معتقدند ایلان ماسک مخترع بیت‌کوین است.

به نظر می‌رسد جامعۀ کریپتو به ماسک روی آورده است. با وجود این، پتیشنی (petition) در جریان است که از سومین مرد ثروتمند جهان می‌خواهد که بیت‌کوین‌های خود و همچنین بیت‌کوین‌های شرکت تسلا را بفروشد.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

2 + = هشت