در پی اخبار صدور اوراق قرضۀ دیجیتال 121 میلیون دلاری بانک سرمایه‌گذاری اروپا، اتریم اوج گرفت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

در پی اخبار صدور اوراق قرضۀ دیجیتال 121 میلیون دلاری بانک سرمایه‌گذاری اروپا، اتریم اوج گرفت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت‌های اتریم (ETH) طی 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش یافته و از همتای رقیب خود پیشی گرفته است. روز چهارشنبه، قیمت‌های اتریم در پی اخبار مثبت دربارۀ بانک سرمایه‌گذاری اروپا (European Investment Bank) به بالاترین سطح خود رسیده است.
روز چهارشنبه 28 آوریل، اتریم در معاملات اولیۀ آسیا به 2709 دلار رسید که طبق ]سایت[ کوین‌گیکو (Coingecko) به منزلۀ یک اوج جدید در قیمت سرمایه است.
عرضه‌کنندۀ معیارهای کریپتو گزارش کرد که به واسطۀ سرمایه‌گذاری بازار، در دومین سرمایۀ دیجیتال بزرگ دنیا، طی 24 ساعت گذشته یک سود 7 درصدی و طی 7 روز گذشته یک سود 15.7 درصدی رخ داده است. این اقدام موجب شده که سرمایۀ بازار اتریم به رکورد 312 میلیارد دلار برسد.
در حالی که طیفی از عوامل موجب افزایش قیمت اتریم می‌شود، رویترز امروز این افزایش را ناشی از این خبر دانست که بانک سرمایه‌گذاری اروپا، با استفاده از شبکۀ اتریم، فروش «اوراق دیجیتال» را راه‌اندازی کرده است.
به گفتۀ تحلیلگران شرکت بلومبرگ (Bloomberg)، بانک سرمایه‌گذاری اوراق قرضۀ دوساله‌ای را به ارزش 100 میلیون یورویی (120.8 میلیون دلار) صادر کرد، و فروش آن تحت هدایت گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، بانکو سانتاندر (Banco Santander) و سوسیه جنرال (Societe Generale) است.
توئیت مایکل تانت (@MichaelTant3) 27 آوریل 2021: بانک سرمایه‌گذاری اروپا واسطۀ گلدمن، سانتاندر و سوسیته اوراق دیجیتال دوساله صادر می‌کند.
در 23 آوریل، بانک سرمایه‌گذاری سوسیته ژنرال اعلام کرد که موسسۀ اعتباری مسکن که تابع این بانک است (Societe Generale SFH)، اوراق قرضۀ 100 میلیون یورویی را به عنوان یک توکن امنیتی در بلاک‌چین عمومی اتریم صادر کرده است.
دنی کیم (Danny Kim)، رئیس درآمد در کارگزار کریپتوی شرکت SFOX به رویترز گفت که اخبار حاکی از یک نمونه استفادۀ نهادی از ارز دیجیتال در اتریم است.
توئیت سیسیفوس (@0xSisyphus) 27 آوریل 2021: مقدار اتریمی که روی ارزها قرار گرفته رو به کاهش دارد و طی سال‌ گذشته در کمترین سطح بوده. “وقتی در ارز موجود عرضۀ کمتری وجود داشته باشد، کمتر احتمال دارد که فروش زیرقیمت عمده‌ای رخ دهد.”… بانک‌های Tradfi شروع به صدور اوراق قرضه در اتریم کرده‌اند و این باورناپذیر است.
به گزارش کوین‌تلگراف (Cointelegraph)، احیای پروتکل‌ها و توکن‌های مربوط به DeFi که با کاهش قیمت بنزین همراه شد، می‌تواند خود یک تکانۀ محرک باشد. طبق پایگاه bitinfocharts، هنگام نگارش این خبر، قیمت متوسط معامله در شبکه به 10.73 دلار کاهش یافته است.
تحلیل‌گر محبوب کریپتو آلتکوین شرپا (Altcoin Sherpa) پیش‌بینی کرد که اتریم در هفته‌های آتی با هدف‌گذاری قیمتی معادل 3000 دلار همچنان عملکرد بهتری از بیت‌کوین خواهد داشت.

توئیت آلت‌کوین شرپا (@AltcoinSherpa) 28 آوریل 2021: $ ETH: هنوز هم فکر می‌کنم این مورد در هفته های آینده بهتر از بیت‌کوین عمل می کند ، 3000 دلار به بالا اجتناب‌ناپذیر است.

منبع: www.cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

× 5 = پنج