اتریوم 4000 دلار را هم پشت سر گذاشت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اتریوم 4000 دلار را هم پشت سر گذاشت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اتر (ETH) در 10 مه، برای اولین‌بار در تاریخِ خود، 4000 دلار را ثبت کرد. این نقطه عطف جدید فقط یک هفته پس از شکستن 3000 دلار اتفاق افتاده است.

ما پیش‌تر، در هفته قبل و در تحلیل قیمت اتریوم 14 اردیبهشت، به این افزایش قیمت اشاره کردیم و گفتیم که اتریوم این قیمت را به زودی خواهد دید. می‌توانید این تحلیل قیمت را در این لینک تماشا کنید.

اما لازم است نگاهی به افزایش قیمت اتریوم تا 4 هزار دلار بیندازیم.

هفته گذشته، ”ETH” از بانک آمریکا پیشی گرفت و به عنوان بیست‌وهشتمین دارایی جهان شناخته شد. حالا با ارزش بازارِ 454.49 میلیارد دلار، از امروز به بعد،ETH  بازار غول‌های بزرگی مثلِ «وال‌مارت» و «جانسون*جانسون» را تحت‌الشعاع قرار داده و به  “JPMorgan Chase”که بزرگ‌ترین بانک آمریکایی در دارایی‌های تحت مدیریت است، نزدیک می‌شود.

بخشی از این افزایش، ممکن است به افزایش علاقه موسسات به آن باشد. این هفته، یک گزارش که در  “Coinshares”  منتشر شد گفت که موسسات بیش از 30 میلیون دلار در پایان ماه آوریل ارتریوم خریده‌اند.

از طرفِ دیگر شبکه اتریوم 2.0 در این امر اثرگذار بوده است. ETH 2.0، شبکه را به یک مدل اجماع اثبات سهام منتقل خواهد کرد، که انتظار می رود فشار فروش را کاهش دهد و دارایی را تشویق کند.

همه این‌ اتفاقات باعث می‌شود که بسیاری به بالاتر رفتن ارزش بازار اتریوم نسبت‌به بیت‌کوین فکر کنند و اگر این اتفاق بیفتد، اتریوم رتبه 1 بازار ارزهای دیجیتال را از آن خود خواهد کرد.

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

− دو = هفت