افزایش دارندگان خرده‌پای بیت‌کوین - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

افزایش دارندگان خرده‌پای بیت‌کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تعداد دارندگان بیت‌کوین با موجودی 0.01 تا 0.1 بیت‌کوین افزایش یافته است. همچنین نهنگ‌های بیت‌کوین دوباره شروع به انباشت بیت‌کوین کرده‌اند، زیرا گمان می‌کنند روند بازار صعودی خواهد شد.

سرمایه‌گذاران خرده‌پای بیت‌کوین ظاهراً از فرصت خریدی که اخیراً به وجود آمده، نهایت استفاده را می‌کنند، چرا که تعداد کیف‌پول‌هایی که بالانس 0.01 تا 0.1 بیت‌کوین دارند، افزایش یافته است.

 دارندگان بیت‌کوین با موجودی 0.01 تا 0.1، منبع: گلاس‌نود

بیت‌کوین طی 6 ماه گذشته به بیش از 3 برابر ارزش خود در سال 2017 رسید (ارزش بیت‌کوین در آن سال حدود 20 هزار دلار بود). اما قیمت آن طی فروش ماه گذشته، در مقایسه با اوج خود، 50 درصد کاهش یافت. این کاهش قیمت به یک فرصت عالی برای کسانی تبدیل شده که به تازگی وارد بازار کریپتو شده‌اند.

نهنگ‌ها دوباره در حال گردآوری بیت‌کوین هستند.

بیت‌کوین هم‌اکنون با قیمت بالای 36 هزار دلار خریدوفروش می‌شود و سعی دارد به سطح مقاومت کلیدی خود یعنی 40 هزار دلار برسد. نهنگ‌های بیت‌کوین دوباره در حال جمع‌آوری بیت‌کوین هستند و این یک سیگنال صعودی است، زیرا نهنگ‌ها عمدتاً میل دارند که با دارایی‌های بزرگ خود بر بازار تأثیر بگذارند.

تحلیل‌گران کریپتو چنین اظهار کردند که فروش اخیر در واقع در اوج قیمت نبوده است؛ چنین اصلاح بزرگی در بازار بخشی از روند بازار گاو است، زیرا ارزش بازار نمی‌تواند بدون عقب‌نشینی روند صعودی داشته باشد. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که بازار گاو به طیف قیمت 75 هزار تا 130 هزار دلار برسد، زیرا هم سرمایه‌گذاران خرد و هم نهادها به استقبالش رفته‌اند. بیت‌کوین هم‌اکنون در حال شکل‌دهی به یک مثلث در نمودار بلندمدت خویش است؛ یک حرکت رو به بالا از این نقطه می‌تواند ارزش آن را به 40 هزار دلار برساند و یک حرکت رو به پایین می‌تواند آن را به سطح زیر 20 هزار دلار برساند.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نه × 1 =