ژاپن می‌خواهد توکیو «مرکز معامله ارزهای رمزپایه» باشد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ژاپن می‌خواهد توکیو «مرکز معامله ارزهای رمزپایه» باشد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ژاپن در حال تبدیل‌شدن به مکانی مورد علاقه برای صنعت ارزهای رمزپایه است. مجمع متروپولیتن توکیو (Tokyo Metropolitan Assembly) می خواهد پایتخت ژاپن را به «یک مرکز تجاری» برای رمزنگاری تبدیل کند.
یو ایتو (Yuu Ito)، سومین عضو مجمع دوره‌ای توکیو، در مورد احتمال تقویتِ بخش مالی شهر با افزایش مشارکت در تجارت دارایی‌های دیجیتال خبر داده است.
این بیانیه پس از حمایت اخیر او از برنامه‌های اقتصادی که توسط یوریکو کویکه (Yuriko Koike) فرماندار توکیو رونمایی شد، ارائه می‌شود. ایتو همچنین به چالش‌های توکیو اشاره کرده تا بتواند با دیگر مراکز مهم مالی مانند لندن، ماکائو و هنگ‌کنگ رقابت کند. او معتقد است که نرخ بالای مالیات بر بیت‌کوین (BTC) ممکن است سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها را از فعالیت در ژاپن منصرف کند. درنتیجه اقدامات قابل توجه برای پیشرفت این صنعت در داخل کشور را ضروری می‌داند.
نوبوکو آیری (Nobuko Irie)، عضو دیگر اعضای مجمع متروپولیتن توکیونیز نیز معتقد است پذیرش بیت‌کوین در سطح جهانی سر به فلک می‌کشد ، اما نگرانی‌هایی درباره چگونگی رسیدگی سیاستمداران ژاپن به این موضوع مطرح است. او اقدامات سریع برای تبدیل‌شدن توکیو به یک مرکز تجارت ارزهای رمزنگاری‌شده را لازم می‌داند.

منبع: theblockcrypto

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

− پنج = 3