جو بایدن خواستار مقررات سختگیرانه مالیاتی برای سرمایه‌گذاران جهانی رمزنگاری است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

جو بایدن خواستار مقررات سختگیرانه مالیاتی برای سرمایه‌گذاران جهانی رمزنگاری است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرمایه گذاران ارز رمزنگاری‌شده جهانی که در بازار ایالات متحده فعال هستند، دوره سختی را در ارتباط با تنظیم‌کننده‌های قانونی پیش رو دارند. در آخرین تحولات، دولت جو بایدن پیشنهاد کرده که داده‌های سرمایه‌گذاران رمزنگاری خارجی فعال در بازار ایالات متحده را جمع آوری کند.
گزارش شده كه دولت آمریكا در پیِ اجرایی‌کردن اقدامی برای سرکوب گسترده‌تر در جهت جلوگیری از فرار مالیاتی است.

جمعه گذشته، 28 می، وزارت خزانه‌داری «کتاب سبز» پیشنهادهای درآمدی را منتشر کرد. در پی آن، کارگزاران رمزنگاری مانند صرافی‌ها و سایر ارائه‌دهندگان خدمات کیف پول، باید تمام مشخصات افراد خارجی را که به طور غیرمستقیم حساب دارند، ارائه دهند.
دولت ایالات متحده گفته که در ازای دریافت اطلاعات در این‌باره، مشتاق همکاری با دولت‌های خارجی در زمینه ارائه اطلاعات افراد یا نهادهایی است که از بدهی‌های مالیاتی کشورهای متبوع خود طفره می‌روند.

بخش مالیات کیفری IRS قبلاً با همتایان خود در کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا، انگلیس و هلند کار خود را آغاز کرده است.
این اقدام در حالی صورت می گیرد که دولت جو بایدن مایل استالیات را تقویت کند. با این حال، برای عملی شدن پیشنهاد، این حرکت نیاز به قوانین کنگره دارد.
پیشنهاد درآمد مالی 2022 که توسط دولت بایدن منتشر شد، به دنبال تعیین حداقل آستانه پرداخت‌های رمزپایه دریافتی است. بنابراین، مشاغلی که چیزی بیشتر از 10،000 دلار در پرداخت‌های رمزنگاری‌شده دریافت می‌کنند، باید ناظران و ارائه‌دهندگان سایر مشاغل، افرادی را که با آن‌ها معامله می کنند را گزارش دهند.
مقامات IRS معتقدند ارزهای رمزنگاری‌شده در افزایش شکاف مالیاتی نقش دارند. بلومبرگ با استناد به تخمین‌های ارائه‌شده توسط کمیساریای امور مالی چارلز رتیگ، گزارش می دهد که این شکاف مالیاتی می‌تواند بیش از 1 تریلیون دلار در سال باشد.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه پنج − 45 =