جان مک آفی در زندان خودکشی کرد است؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

جان مک آفی در زندان خودکشی کرد است؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

جان مک آفی در زندان خودکشی کرد است؟ رسانه‌های اسپانیایی گزارش داده‌اند که جسد جان مک آفی هفتادوپنج‌ساله، طرفدار، اخلال‌گر و مروج ارزهای رمزپایه، در زندان پیدا شده است.

پس از آن‌که دادگاه اسپانیا در روز چهارشنبه تصویب کرد که جان مک آفی به اتهام فرار مالیاتی منتظر استرداد به ایالات متحده است، حالا خبر کشته‌شدن او در رسانه‌ها مطرح شده است.

روزنامه‌های بزرگ اسپانیا، با استناد به اظهارات وزارت دادگستری جنرالیت، گزارش می‌دهند که جان مک آفی در سلول خود در مرکز کیفری “Brians 2” در بارسلونا نیمه‌جان پیدا شده و تلاش برای احیای او بی‌نتیجه مانده است. علی‌رغم اینکه علت مرگ به طور رسمی تأیید نشده، چندین گزارش احتمال خودکشی را مطرح می‌کنند.

 رویترز پیش‌تر گزارش داده بود كه دادگاه عالی اسپانیا درخواست استرداد او را تأیید كرده است. جان مک آفی در ماه اکتبر گذشته دستگیر شد.

فارغ از فرار مالیاتی، سال گذشته جان مک آفی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دستکاری در ارتباط با عرضه اولیه سکه (ICO) متهم شد. در اوایل سال جاری نیز، کمیسیون تجارت آینده کالاها (CFTC) از او به اتهام اجرای طرح‌های «پامپ و دامپ» در فضای رمزنگاری شکایت کرد.

با این حال، دادگاه عالی اسپانیا شرط کرد که استرداد جان مک آفی فقط باید مربوط به کلاهبرداری مالیاتی مربوط به اظهارنامه مالیاتی 2016-2018 او باشد.

جان مک آفی در تمام این مدت تلاش می‌کرد تا بی‌گناهی خود را ثابت کند.

منبع: theblockcrypto.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× شش = شش