جاستین سان (بنیان‌گذار ترون): بازار گاوی کریپتو هنوز تمام نشده! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

جاستین سان (بنیان‌گذار ترون): بازار گاوی کریپتو هنوز تمام نشده!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جاستین سان، بنیان‌گذار ترون (TRX) معتقد است بازار گاو نر کریپتو تمام نشده و طی چند ماه آینده یک تجمع جدید اتفاق میفتد؛ اگرچه در ماه ژوئن ممکن است بازار بار دیگر و قبل از یک افزایش احتمالی، نزول کند.

سان در مصاحبه‌ای با بلومبرگ، فاش کرد که او معتقد است قبل از این‌که بازار در جولای و آگوست ادامه یابد، در این ماه «تعدیل قیمت» را تجربه می‌کنیم. به گفته سان «بازار گاو نر همچنان ادامه خواهد داشت و ما شاهد تحولات ارز رمزنگاری‌شده خواهیم بود.»

بنیان‌گذار ترون استدلال کرد که رکود اخیر در بازارهای رمزنگاری، یک تصحیح ضروری پس از تجمع است. به نظر می‌رسد که او با خالق کاردانو (ADA) یعنی چارلز هوسکینسون، که ماه گذشته گفت که انتظارِ کسب سود بدون عقب‌نشینی در راه را ندارند، موافق است.

سپس از سان در مورد مشارکت تسلا در فضای ارزهای رمزپایه سوال شد. سازنده اتومبیل‌های الکتریکی از ماه فوریه هنگامی که 1.5 میلیارد دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرد، پذیرش پرداخت‌های BTC  را آغاز کرد، اما ماه‌ها پس از نگرانی‌های زیست محیطی، قبول بیت‌کوین به عنوان روش پرداخت را متوقف کرد.

از نظر سان، نگرانی‌های ماسک مشروع است، اما با استفاده از انرژی سبز برای استخراج ارزهای رمزپایه، این مشکل به مرور حل خواهد شد. علاوه‌براین، برخی از ارزهای رمزپایه از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کنند، که مانند شبکه‌های اثبات کار (PoW) به کار محاسباتی سنگین متکی نیست.

او خطاب به سرکوب ارزهای رمزپایه چین گفت که این کشور به دلیل غیرمتمرکز بودن فضای رمزنگاری در این‌کار موفق نخواهد شد. به گفته سان، فرصت‌های اقتصادی ایجاد شده در این فضا به معنای ادامه رشد ارزهای رمزپایه در چین خواهد بود. جاستین سان فکر نمی‌کند که چین بتواند یک شبه با رمزنگاری مقابله کند.

مصاحبه‌کنندگان سپس از سان در مورد ارز رمزنگاری‌شده دوج (DOGE) سوال کردند، که در طی چند ماه گذشته بیش از 6000 درصد افزایش یافته است. سان معتقد است که رالی دوج شبیه‌به رمزارز گیم‌استاپ (GME) است که توسط بازرگانان خرده‌فروشی دامن زده شد و دوج کوین نیز توسط خریداران خرد رشد کرده است.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل هشت ÷ = شش