میامی میزبان بزرگ‌ترین رویداد رمزنگاری دنیا با 50 هزار نفر - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

میامی میزبان بزرگ‌ترین رویداد رمزنگاری دنیا با 50 هزار نفر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کنفرانس «بیت‌کوین 2021»، به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد بیت‌کوین در تاریخ رمزنگاری، ماه ژوئن در شهر میامی کالیفرنیا برگزار می‌شود. برگزارکنندگان انتظار دارند که مردم به‌طور گسترده در آن حضور داشته باشند.

این رویداد که از 3 ژوئن و به‌مدت 3 روز در مرکز همایش‌های مانا (Mana) در محله وینوود (Wynwood) میامی برگزار می‌شود، میزبان تعدادی از مدیران و شخصیت‌های این صنعت خواهد بود.

برخی از افراد شناخته‌شده رمزنگاری، که طبق برنامه قرار است در آن حضور داشته باشند، شامل افرادی مانندِ ران پل (Ron Paul) نماینده سابق کنگره، مایکل سایلور (Michael Saylor) مدیرعامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) سناتور طرفدار رمزنگاری وایومینگ، جک دورسی (Jack Dorsey) بنیان‌گذار اسکوئر (Square) و نیک سابو (Nick Szabo) رمزنگار و افراد دیگر هستند.

بر اساس گزارش بیزینس فاکس، برگزارکنندگان انتظار دارند بیش از 50،000 نفر در این رویداد شرکت کنند.

شهر میامی، به ویژه محله وینوود، در سال‌های اخیر به‌عنوان قطب فناوری و نوآوری شناخته می‌شد و حالا به‌عنوان یک قطب بزرگ فناوری مطرح شده است.

پیش از این، کنفرانس رمزنگاری در لس‌آنجلس برگزار شده بود، اما برگزارکنندگان به دلیل مشکلات موجود در مکان برگزاری، تصمیم به انتقال آن گرفتند.

در وب سایت رسمی این رویداد، برگزارکنندگان اظهار نوشته‌اند: «علاوه‌بر جابه‌جایی شهرها، ما كنفرانس را قبل از 4 تا 5 ژوئن تمام می‌کنیم و آن‌را در 3 روز خلاصه کرده‌ایم، تا بتوانیم زمان کافی برای عبور موج دوم COVID-19 و انجام واکسن را داشته باشیم.»

فرانسیس سوارز، شهردار میامی نیز یکی از سخنرانان بیت‌کوین 2021 است. شهردار سوارز بخاطر موضع‌گیری طرفدارانه‌اش از بیت‌کوین و ارائه طرح‌های تشویقی برای تقویت تصویب دارایی‌های دیجیتال در سطح شهر، در جامعه رمزنگاری‌ها به شهرت رسیده است.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ دو = یک