سرمایه‌گذاری میلیون‌دلاری موسسات در اتریوم و آلت‌کوین‌های دیگر - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سرمایه‌گذاری میلیون‌دلاری موسسات در اتریوم و آلت‌کوین‌های دیگر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق گزارش شرکت کوین‌شیرز (CoinShares) موسسات در اتریوم، کاردانو، ریپل و سایر کریپتوها میلیو‌ن‌ها دلار سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ اما بیت‌کوین همچنان با کاهش حجم سرمایه‌گذاری روبرو است.

طبق یک گزارش هفتگی از کوین‌شیرز، در روز هفتم ژوئن، اتریوم نخستین انتخاب خریداران است و 33 میلیون دلار از سرمایه‌گذاری‌ها را به خود جذب کرده است.

این گزارش اشاره می‌کند که طی هفتۀ گذشته دارایی‌های دیجیتال شاهد خروج 94 میلیون دلار سرمایه بوده‌اند؛ اما اضافه می‌کند که این خروج به سبب تغییر احساس زودهنگام بازار و منفی شدن آن از ابتدای ماه مه است و منحصر به دارایی‌های دیجیتال نیست.

اتریوم همچنان شاهد ورودی سرمایه است، و طی هفتۀ گذشته این ورودی مجموعا به مبلغ 33 میلیون دلار بوده است؛ اتریوم همچنان آلت‌کوینی است که انتخاب سرمایه‌گذاران است.

در کنار اتریوم، ریپل و کاردانو  محبوب‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها بودند و به ترتیب 7 و 4.5 میلیون دلار سرمایه را به خود جذب کردند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که احساسات منفی زیادی به بیت‌کوین معطوف است و طی هفتۀ گذشته 141 میلیون دلار سرمایه از آن خارج شده است. در این هفته، بیت‌کوین شاهد بزرگترین خروجی سرمایه بوده است. داده‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران، پس از سقوط اخیر بیت‌کوین از 63500 دلار به 30 هزار دلار، دربارۀ آن محتاط هستند.

این گزارش اشاره می‌کند که حجم سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران همچنان دربارۀ بیت‌کوین محتاط هستند، چنان‌که در مقایسه با ماه گذشته حجم سرمایه‌گذری هفتگی در آن 62 درصد کاهش یافته است. این کاهش در صرافی‌های معتبر نیز قابل مشاهده است و حجم خریدوفروش بیت‌کوین در آن‌ها 50 درصد کاهش یافته است.

بیت‌کوین همچنان بزرگترین دارایی شرکت کوین‌شیرز است، این شرکت بیش از 30 میلیارد بیت‌کوین و 12.32 میلیارد اتریوم را در دارایی‌های خود دارد.

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

6 × یک =