دیدکس - کمدین آمریکایی با الهام از موزیک خواننده معروف Eminem توکن NFT را توضیح داد
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

کمدین آمریکایی با الهام از موزیک خواننده معروف Eminem توکن NFT را توضیح داد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پیت دیویدسون (Pete Davidson)، کمدین آمریکایی، به همراه یک بازیگر و خواننده معروفِ دیگر، با الهام از آهنگِ “Without Me” امینم (Eminem)، توکن‌های غیرقابل معامله یا NFT را با زبانی طنز توضیح دادند.

در آخرین قسمت برنامه موسیقیِ رپ “Saturday Night Live”،  دیویدسون معروف، با همراهیِ کریس رد (Chris Redd) بازیگر و جک هارلو (JackHarlow) خواننده آمریکایی، توکن‌های غیرقابل معاوضه NFT را که مفهومی پیچیده است، به صورتِ آهنگین آموزش دادند.

در بخش‌های از این موزیک-ویدئو آمده است:
« NFTدیگه چه کوفتیه؟!»«ظاهراً یه رمزارزه»

«NFT مثلِ یه زندگی واقعیه که همه دارن انجامش میدن»

«میشه بهم کمک کنید NFT بسازم؟»

سپس کریس رد لیستی از مجموعه‌های عجیب‌وغریبِ NFT مانند عکس “Chuck E. Cheese” در دادگاه عالی و یک هدیه از “Thanos” را نشان می‌دهد.

در ادامه هارلو در قالب یک سرایدار به صحنه می‌آید و NFT ها را به این شکل توضیح می‌دهد: «غیرقابل معاوضه یعنی اونا منحصر به فردن/ فقط یکی ازشون وجود دارده مثل من و شما!/ توی بلاکچین ساخته شدن/ روی دفتر معاملات دیجیتال/ اونا رو به عنوان هنر بفروش…»

این ویدئو نزدیک به 3 میلیون بار در یوتیوب تماشا شده است، که به اهمیت موضوع NFT برمی‌گردد.
در هفته‌های اخیر، تعداد زیادی از هنرمندان با استقبال از NFT به آن توجه ویژه‌ای کرده‌اند. برای مثال “Kings of Leon”  آلبوم جدیدش را در یک بسته NFT منتشر کرد،”Grimes”  آثار هنری NFT را به حراج گذاشت و “Ozuna” یک سایت NFT راه‌اندازی کرد.

منبع: www.rollingstone.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

49 + = پنچاه سه