شبکه NFTb به کمک محیط زیست می‌آید - NFTb
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شبکه NFTb به کمک محیط زیست می‌آید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پلتفرم توکن غیرِ قابل معاوضه “NFTb” که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است، در حال راه‌اندازی نسخه جدیدی از بازار خود، با هدف حمایت از اهداف اجتماعی‌ای مانند پایداری محیط زیست، و ارائه گزینه‌های ارزان‌قیمت به هنرمندان است.

سیا مهاجر (Sia Mohajer)، یکی از مدیرانNFTb ، گفته که بسیاری از هنرمندان نگران تأثیراتِ زیست‌محیطی کار خود هستند و بازارهای فعلی هیچ راهی برای کاهش این خطرات فراهم نمی‌کنند. او توضیح داد:
«ما فهمیدیم که بسیاری از هنرمندانی که با NFT آشنا نیستند بسیار نگران تأثیرات زیست‌محیطی فعالیت‌های‌شان هستند. به همیت‌دلیل، ما بستری را ایجاد کرده‌ایم که به هنرمندان کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که تولید آثارشان از نظر زیست‌محیطی پایدار است و می‌تواند از اهداف اجتماعی که برای آن‌ها مهم است حمایت کند.»
از طرفی، این بازار جدید، گزینه مقرون به صرفه‌تری را برای هنرمندانی که کارهای هنری دیجیتالی و دیگر مجموعه‌های کمیاب را راه‌اندازی می‌کنند فراهم می‌کند. همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بخشی از درآمد خود را به موسسات خیریه اختصاص دهند.  NFTbادعا می‌کند که بیش از 120 هنرمند به لیست انتظار این پلتفرم پیوسته‌اند.
NFTb  ادعا می‌کند اولین پلتفرم NFT در “Binance Smart Chain” با یک محصول در حال کار است.
بازار NFT در آغاز سال 2021 داغ است و چندین صنعت پذیرای انقلاب دیجیتال هستند.

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

32 + = سی سه