وزیر دارایی نروژ: بیت‌کوین از نوسانات عبور می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

وزیر دارایی نروژ: بیت‌کوین از نوسانات عبور می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

وزیر دارایی نروژ اعتقاد دارد که بیت‌کوین احتمالا می‌تواند پیشرفت‌های زیادی را تجربه کند. او خاطرنشان کرده که «شکی نیست که در نروژ و در سطح بین‌المللی علاقه زیادی به ارز رمزنگاری‌شده وجود دارد.»

بلومبرگ گزارش داد، وزیر دارایی نروژ، یان تور سنر (Jan Tore Sanner)، هفته گذشته در مصاحبه‌ای پیشنهاد کرد که «ارزهای رمزپایه در از نوساناتی که دارند، عبور خواهند کرد و یک دوره «پیشرفت» را تجربه می‌کنند.

او در این‌باره گفت: «شکی نیست که مرور زمان تحولی رخ می‌دهد که به‌موجب آن مکانیسم‌های تثبیت بیشتری در رمزارزها به‌دست می‌آید که منجر به پیشرفت و تحولات بیش‌تر در درازمدت خواهد شد.»

با ‌این حال، این وزیر خاطرنشان کرده که در حال حاضر ارز رمزنگاری‌شده بازاری نیست که مصرف‌کنندگان را برای ورود به آن توصیه کند.

وزیر دارایی معتقد است دارایی‌های رمزنگاری‌شده تا زمانی‌که به درستی تنظیم نشوند، وارد جریان اصلی نمی‌شوند. او همچنین  اشاره کرده که ارزهای رمزپایه «محبوب مجرمان» هستند.

با ‌این وجود، سنر گفت مردم باید در تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین آزاد باشند، هرچندکه ارز رمزپایه هنوز آماده استفاده به عنوان جایگزین پول نیست.

او نظر داد: «شکی نیست که علاقه زیادی به ارز رمزنگاری‌شده هم در نروژ و هم در سطح بین‌المللی وجود دارد. اما تاکنون به عنوان وسیله پرداخت نامناسب بوده است.

اخبار بیت‌کوین اخیراً گزارش داده که چند میلیاردر نروژی وارد فضای رمزنگاری شده‌اند. این افراد شامل“Ole Andreas Halvorsen” ،”Øystein Stray Spetalen”  و “Kjell Inge Røkke” هستند.

نویسنده: bitcoinist.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنج × هشت =