واکنش PlanB به ریزش بیت‌کوین: هیچ‌چیز در یک خط صاف بالا نمی‌رود!
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

واکنش PlanB به ریزش بیت‌کوین: هیچ‌چیز در یک خط صاف بالا نمی‌رود!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قیمت بیت‌کوین (BTC) طی یک‌روز اخیر کاهش یافته و از بالای سطحِ 60،000 دلار به زیر 50،000 دلار سقوط کرده است. اما پلن‌بی (PlanB) تحلیل‌گر مشهور رمزنگاری که بسیاری از پیش‌بینی‌هایش درست از آب درآمده، می‌گوید این لزوماً به معنای پایان صعود این رمزارز نیست.
پلن‌بی (PlanB) روز جمعه در توییتی گفت: «هیچ‌چیز در یک خط مستقیم بالا نمی‌رود.»
او که به دلیلِ مدل “Bitcoin Stock-to-Flow” یا “S2F” در صنعت رمزنگاری شناخته شده می‌گوید روند گاوی همچنان می‌تواند ادامه پیداکند.

مدل او اساساً قیمت بیت‌کوین را در یک مسیر صعودی همزمان با کاهش و افزایش مقدار آن پیش‌بینی می‌کند. همچنین تعداد دیگری از مدل‌های پیرامون این مفهوم توسط پلن‌بی ساخته شده که این فرایند را از جنبه‎های مختلف فاکتور می‌گیرد.
طی چند ماه گذشته، بیت‌کوین بالاترین قیمت خود در سال 2017 را تجربه کرد و تا 50 هزار دلار صعود کرد. در روزهای بعد، تا 23 آوریل، BTC  نزدیک‌به 47،500 دلار سقوط کرد. طبق توئیت PlanB ، این حرکت با چرخه‌های گاو نر قبلی Bitcoin سازگار نیست.
توییت PlanB در روز جمعه همچنین نمودار قیمت بیت‌کوین در بازارهای گاو نر در سال‌های مختلف را شامل می‌شد که به دنبال هر یک از کاهش‌های قبلی آن انجام شده‌اند.

او گفته بیت‌کوین در این ماه 6 ماه اخیر به طورِ متوالی افزایش یافته و به نظر می‌رسد این شیب در میانه راهی است که در سال 2013 و 2017 نیز مشاهده کردیم.

منبع: www.cointelegraph.com

­

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

شصت ÷ = 12