امکان تراکنش بیت کوین در 10 هزار مؤسسۀ مالی - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

امکان تراکنش بیت کوین در 10 هزار مؤسسۀ مالی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امکان تراکنش بیت کوین در 10 هزار مؤسسۀ مالی. هم‌اکنون 10 هزار مؤسسۀ مالی می‌توانند به مشتریان خود این امکان را بدهند که از طریق حساب‌های بانکی خود اقدام به خریدوفروش و نگه‌داری بیت کوین کنند. به لطف همکاری میان شرکت مالی “Finserv” و گروه سرمایه‌گذاری نیویورک دیجیتال (NYDIG)، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری هم‌اکنون می‌توانند خرید و فروش و نگه‌داری بیت کوین را درون پلتفرم بانکی خود تسهیل کنند.

شرکت “Finserv” برای آنکه گزینۀ بیت کوین را در خدمات مالی خویش میسر کند، با گروه سرمایه‌گذاری نیویورک دیجیتال، که زیرمجموعۀ خدمات مالی و فناوری بیت کوینِ استون ریج (Stone Ridge) است، ادغام شده است.

شرکت “Finserv” در سایت خود اعلام کرده که هم‌اکنون 10 هزار مشتری نهادی و 100 میلیون کاربر بانک دیجیتالی دارد. این شرکت ادعا می‌کند که در هر ثانیه بیش از 12 هزار تراکنش مالی را تسهیل می‌کند.

طبق اطلاعیۀ این شرکت، ادغام با “NYDIG” موجب شده که مشتریان بتوانند مستقیما با پورتال آنلاین بانک خود، تراکنش‌های بیت کوین انجام دهند. این راه ساده‌ای را برای کاربران فراهم کرده که به واسطۀ نهادهای مالی قابل اعتماد خود بیت کوین را خریدوفروش کنند یا آن را در حساب خود نگاه دارند.

بانک “First Foundation” در کالیفرنیا هم‌اکنون با این دو نهاد ادغام شده کار می‌کند تا گزینۀ بیت کوین را به مشتریان خود ارائه دهد. مدیرعامل این بانک می‌گوید:

دارایی‌های دیجیتال توجه مشتریان و سرمایه‌گذاران را جلب کرده است. اگر صنعت ما به نوآوری و آیندۀ مالی مشتریان واقعا متعهد است، ما نیاز داریم که در این زمینه پیشگام باشیم و به ساختن یک پلتفرم امن و قابل اعتماد برای استفاده از بیت کوین در مسائل مالی هرروزه کمک کنیم.

شرکت‌های “Finserv” و “NYDIG” علاوه بر آنکه بانک‌ها را قادر کرده‌اند که به مشتریانشان امکان خریدوفروش و نگه‌داری بیت کوین را بدهند، هم‌اکنون روی این موضوع کار می‌کنند که کارکردهای دیگری را اضافه کنند، من جمله آنکه بانک‌ها برنامۀ جایزه‌های بیت کوینی (bitcoin-based rewards programs) را اجرا کنند.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ هفتاد = 73