سامسونگ سرویس کیف پول لجر (Ledger) را به خدماتش افزود - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سامسونگ سرویس کیف پول لجر (Ledger) را به خدماتش افزود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که کاربران آن اکنون می‌توانند به طور مستقیم از طریق تلفن‌های هوشمند گلکسی خود، به رمزنگاری دسترسی داشته و از آن طریق معامله کنند.
این آخرین به‌روزرسانی، به معامله‌گران رمزنگاری و کاربران بلاک‌چین اجازه می‌دهد تا با انتقال کیف پول‌های «سردخانه» به بلاک‌چین سامسونگ معاملات را پردازش کنند.
علاوه‌بر ارائه امکانِ “Samsung Blockchain Keystore”، تلفن‌های هوشمندِ گلکسی سامسونگ می‌توانند به کیف پول‌های سخت‌افزاری متصل شوند؛ از جمله به کیف پول‌هایِ “Ledger Nano S” و “Ledger Nano X”. این پلتفرم همچنین دارای خبرخوان شامل آخرین داستان‌ها و به‌روزرسانی‌های سایت کوین‌دسک (Coindesk) است.
اولین‌بار در سال 2019 بود که کیف پولِ بلاک‌چینِ سامسونگ، پیشنهادات رمزنگاری‌شده خود را به بیت‌کوین، اتریوم، توکن‌های “ERC”، ترون و “TRC” گسترش داد. این شرکت همچنین به کاربران خود اجازه می‌دهد برنامه‎ های غیرمتمرکز (DApps) را که از فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کنند، کشف کنند.
توسعه‌دهندگان با کیت توسعه نرم‌افزار داخلی خود می‌توانند برنامه‌های‌شان را ایجاد کنند؛ برنامه‌هایی که می‌تواند خدماتی مانند تأمین مالی خرد را ارائه دهد.
این شرکت گفته: «توسعه‌دهندگان می‌توانند “DApp”هایی ایجاد کنند که به‌راحتی حساب‌های بلاک‌چین را تولید، ذخیره و مدیریت می‌کنند و معاملات را با ”API” های اختصاص‌داده‌شده به هر سیستم انجام می‌دهند. همچنین API هایی را فراهم می‌کند که به DApps اجازه می‌دهد با استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری برای انتقال دارایی‌های مجازی اقدام کنند.»
گفته می شود بیش از 40 عدد Dapps یا برنامه‌های غیرمتمرکز وجود دارد که در پلتفرمِ بلام‌چینِ سامسونگ ادغام شده‌اند؛ از برنامه‌های مالی و رسانه‌های اجتماعی گرفته تا حتی بازی‌های ویدیویی.

چرا سرکوب اخیر «ارزدیجیتال» در کره، برای سامسونگ مفید است؟

علی‌رغم نگرانی‎‌های اخیر نظارتی در کره جنوبی، سامسونگ به تکرار موضع خود در مورد رمزنگاری ادامه داده است.
اوایل ماه مارس، تنظیم کننده مالی کره جنوبی، با لیستی از مقررات جدید در مبادلات رمزنگاری برخورد کرد. با وجود الزاماتی مانند مجوزهای ارائه‌دهنده خدمات، دارایی مجازی (VASP) برخی از صرافی‌ها مانند “Okex” و “Daybit” فعالیت‌شان را متوقف کردند.
تحت شرایط فعلی، نفوذ اقتصادی و سیاسی سامسونگ در کره جنوبی یک فرصت مهم است. در حالی که رقبا از مقررات نامطلوب و افزایش هزینه‌های کوتاه‌مدت فرار می کنند، مجمع چند ملیتی سامسونگ می‌تواند خود را به عنوان بازیگر اصلی جنبش رمزنگاری کشورِ کره معرفی کند.

منبع: bitcoinist.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

÷ یک = نه