افزایش قیمت شیبااینو پس از قرارگرفتن در صرافی کوین‌بیس پرو - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

افزایش قیمت شیبااینو پس از قرارگرفتن در صرافی کوین‌بیس پرو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

افزایش قیمت شیبااینو در روز سه‌شنبه، وقتی کوین‌بیس اعلام کرد که خرید‌و‌فروش شیبااینو ظرف همین هفته در کوین‌بیس پرو آغاز خواهد شد، این کریپتوکارنسی با افزایش قیمت رو‌به‌رو شد.

در ابتدای ماه جاری، کریپتوکارنسی دوج‌کوین (DOGE) در فهرست کوین‌بیس قرار گرفت و روز سه‌شنبه این صرافی اعلام کرد که در این هفته خریدوفروش کریپتو شیبااینو (SHIB) نیز در کوین‌بیس پرو آغاز خواهد شد. برخی کریپتوی شیبااینو را توکن جایگزینی برای دوج‌کوین می‌دانند.

این صرافی اعلام کرد که کاربران کوین‌بیس پرو می‌توانند بلافاصله توکن‌های شیبااینو را به حساب‌های خود  منتقل کنند. با وجود این شیبااینو برای ساکنان نیویورک در دسترس نخواهد بود.

قیمت شیبااینو روز سه‌شنبه، منبع: کوین‌بیس‌

در صورت تحقق شرایط نقدینگی، خرید و فروش روز پنج‌شنبه 17 ژوئن آغاز خواهد شد.

این اطلاعیه همچنین دربارۀ ارزهای دیجیتال چیلیز (CHZ) و کیپ‌نتورک (KEEP) نیز صدق می‌کند. شرکت کوین‌بیس اخیرا، علاوه بر دوج‌کوین، از خریدوفروش تعدادی توکن در کوین‌بیس پرو حمایت کرده است، من‌جمله پولکادات (DOT)، گیت‌کوین (GTC)، امپ (AMP) و … .

قیمت کریپتوکارنسی شیبااینو پس از اطلاعیه کوین‌بیس 30 درصد جهش داشت. بر اساس داده‌های کوین‌بیس، به هنگام نوشتن این خبر، قیمت شیبااینو حدود 0.0000092 دلار است و سرمایۀ بازار آن 3.6 میلیارد دلار است.

این شرکت تصریح کرد که به محض آنکه ذخیره کافی از کریپتوکارنسی شیبااینو در پلتفرم کوین‌بیس پرو قرار گیرد، خرید و فروش جفت ارزهای شیب/دلار و شیب/تتر در سه مرحلۀ پست-اونلی (post-only)، لیمیت اونلی (limit-only) و فول تریدینگ (full trading) آغاز خواهد شد.

کوین‌بیس در ابتدای ماه جاری خریدوفروش دوج‌کوین را نیز آغاز کرد. این شرکت در روز 3 ژوئن در توئیتر نوشت که سفارش جفت‌ارزهای دوج/بیت‌کوین، دوج/یورو، دوج/پوند و دوج/تتر امکان‌پذیر است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

یک + هشت =