چه چیزی صعود اتر را دامن می‌زند؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

چه چیزی صعود اتر را دامن می‌زند؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

حرکت اتر هیچ نشانه‌ای از توقف نشان نمی‌دهد. ارز رمزنگاری‌شده برای اولین‌بار و در تنها چندروز، از سد 3 هزار دلار عبور کرد و حالا نزدیک‌به مرز 4 هزار دلار است. اما چه‌چیزی باعث افزایش قیمت اتر می‌شود؟
اتریوم، روند صعودیِ اخیر خود را ادامه داد و روز شنبه بیش از 3،800 دلار در میان حدس و گمان‌هایی از افزایشِ ارزش شبکه ، رکورد جدیدی را تنظیم کرد؛ چراکه ارزش معامله‌گران درامور مالی غیرمتمرکز، معروف به “DeFi” و مواردی مانند رمزهای غیر قابل استفاده یا “NFT” افزایش یافته‌اند.
کمتر از یک هفته، پس از آنکه اتر برای اولین‌بار از 3000 دلار عبور کرد، قیمت جدید همیشگی 38 هزار دلار به دست آمد. اتر در 24 ساعتِ گذشته، گذشته 8.96 درصد رشد داشته است.
قیمت دومین ارز رمزنگاری‌شده بزرگ با توجه به محدودیت بازار فقط در سال جاری چهار برابر و نسبت‌به بیت‌کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری‌شده، دو برابر شده است.
اتر در حال حاضر 443.8 میلیارد دلار سرمایه دارد که بیش از سرمایه شرکت‌هایی مثلِ جانسون-جانسون (Johnson&Johnson) و همچنین سرمایه «والمارت» (Walmart) و «یونایتد هلث» (UnitedHealth) است.
اگر اتر به روند صعودی خود ادامه دهد، دیری نمی گذرد که سقف بازار آن نیمی از کل برادر بزرگترش یعنی بیت کوین به مبلغِ 1.107 تریلیون دلار شود.
آخرین حرکت قیمتی اتریوم، در حالی رخ داده که علائم افزایش علاقه به اتر از سوی سرمایه گذاران بزرگ موسسات و شرکت‌های وال استریت افزایش یافته است.
اواخر ماه گذشته، شرکت تحقیقاتی سرمایه گذاری وال استریت، به‌نامِ “FundStrat” پیش‌بینی کرد که اتر ممکن است به 10 هزار دلار در سال جاری افزایش یابد، این امر ناشی از اشتیاقی است که نسبت‌به رشد DeFi و پیشرفت در برنامه‌های مالی مبتنی بر اینترنت رخ داده‌است.

منبع: www.Coindesk.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

هشتاد شش ÷ = هشتاد شش