دانشگاه وایومینگ 4 میلیون دلار خرج یک برنامه استیکینگ می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

دانشگاه وایومینگ 4 میلیون دلار خرج یک برنامه استیکینگ می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

درجهتِ ارتقا ارتباط دانشگاه بزرگ وایومینگ (Wyoming) با ارزهای دیجیتال، این دانشگاه قصد دارد 4 میلیون دلار را به یک برنامه استیکینگ (Staking) اختصاص دهد.
همان‌طور که توسط کیتلین لانگ (Caitlin Long)، بنیان‌گذار و مدیرعامل بانکِ “Avanti” گفته شده، دانشگاه وایومینگ در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد سه ارز رمزنگاری‌شده قابل معاملهِ عمومی برای برنامه “Staking” خود است.
این خبر هنوز رسمی نشده است، با این حال سندی که کیتلین به اشتراک گذاشته نشان می‌دهد که این دانشگاه قصد دارد که به‌ترتیب دسترسی عمومی به استخرها و گره‌های ذخیره‌شده را فراهم کند.
درآمد حاصل از استخرهای ذخیره‌شده برای تأمین هزینه‌های اداری استخرها و سایر هزینه‌های مدیریت استفاده خواهد شد و بقیه آن، به پیگیری ابتکارات توسعه بلاکچین در دانشگاه و کالج‌های محلی در سراسر ایالت اختصاص می‌یابد.
اقدام دانشگاه وایومینگ، اولین اقدام در نوع خود است و تعهد دولت را برای پیگیری ابتکارات توسعه بلاکچین و رمزنگاری تقویت می‌کند. در اوایل این ماه، ایالت وایومینگ حکم داد که ارزهای دیجیتال دارایی هستند و در قوانین جدید به بیمه‌گران اجازه داده شده ارزهای مجازی را در سبد دارایی‌های سرمایه‌گذاری خود قرار دهند.
در طول سال گذشته ، برخی از ایالت‌هایِ ایالات متحده وفاداری استراتژیک به توسعه ارزهای دیجیتال را اعلام کرده‌اند. وایومینگ یکی از ایالت‌هایی است که بیشترین صعود را در ابتکارات رمزنگاری دارد.

منبع: www.blockchain.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

× نه = هشتاد یک