نام‌گذاری بزهای زاکربرگ: «ماکس» و «بیت‌کوین»! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نام‌گذاری بزهای زاکربرگ: «ماکس» و «بیت‌کوین»!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مارک زاکربرگ نام بزهای خانگی خود را «بیت‌کوین» و «ماکس» گذاشت و هواداران بیت‌کوین را دچار التهاب کرد. پیش‌بینی‌ می‌شود که قیمت بیت‌کوین افزایش یابد.
مارک زاکربرگ، بنیان‌گذار فیسبوک، پس از آنکه در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که بزهایش را «بیت‌کوین» و «ماکس» در اجتماع کریپتو هیجان افکند.
زاکربرگ در یک پست فیسبوکی در 11 مه از نام‌گذاری عجیب خود برای بزهایش خبر داد.
تحلیل‌گری با شناسۀ LilMoonLambo برای 97 هزار فالوئر خود توئیت کرد: «شما دو هفته فرصت دارید که هرچقدر می‌توانید بیت‌کوین جمع کنید، یعنی قبل از آنکه مارک زاکربرگ اعلام کند که او و فیسبوک حین جلسۀ سالانۀ سهامداران‌شان بیت‌کوین خریده‌اند… افزایش قیمت (پامپ) باشکوهی خواهد بود».
بنیان‌گذار شرکت مورگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital)، آنتونی پمپالیانو (Anthony Pompliano)، این سوال را مطرح کرده که آیا زاکربرگ « با نام بزهایش دارد به ما می‌گوید که یک ماکسیمالیست (هوادار افراطی) بیت‌کوین است؟»
اینفلوئنسر «Thinking Crypto» نیز در واکنش به این خبر توئیت کرد: «اگر فکر کردید که پامپ ایلان ماسک و تسلا چیز خاصی است، برای پامپ فیسبوکی مارک زاکربرگ آماده باشید!»
با وجود این روبرت لشنر (Robert Leshner) مدیر آزمایشگاه‌های کامپاند (Compound Labs) دربارۀ این هیجان توئیتری تردید داشت و توئیتی را منتشر کرد مبنی بر این‌که زاکربرگ ممکن است بزهای خود ماکس و بیت‌کوین را برای شام سرو کند. چنان که در سال 2019 جک دورسی (Jack Dorsey)، مدیرعامل توئیتر اعلام کرده بود که زاکربرگ او را به شام دعوت کرد و یکی از بزهایش را برای او کشت.
به رغم اینکه ناظران چنین تفسیر می‌کنند که مدیرعامل فیسبوک ممکن است عامدانه با نام جدید بزهایش پیامی را به بخش کریپتو می‌دهد، این احتمال وجود دارد که در بحبوجۀ افزایش اخیر محبوبیت سرمایه‌های کریپتو، زاکربرگ تنها قصد سرگرمی و دریافت بازخورد از رسانۀ اجتماعی داشته باشد.
ماه گذشته شایعاتی در گردش بود مبنی بر اینکه فیس بوک در ترازنامه‌اش، در گزارش درآمد Q1 خود، از دارایی بیت‌کوین خود پرده برخواهد داشت. با وجود این، گزارش 28 آوریل نشان می‌دهد که این شرکت هیچ دارایی کریپتویی در اختیار ندارد.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

0.0/5

+ شصت دو = 65